Hotel Bára

Hotel Bára


Rodinný hotel s domácí atmosférou a s překrásným výhledem se nachází v západních Krkonoších v obci Benecko, rozkládající se na jižním svahu hory Žalý (1036 m n. mořem).
Popis Hotelu
V hotelu se nachází dvě restaurace . Součástí jedné z nich je útulný dětský koutek, který umožňuje rodičům v klidu posedět u jídla, zatímco se jejich ratolest baví hrou. Dětské jídelní židličky a výběr z dětských jídel jsou samozřejmostí. Pro zábavu uvnitř hotelu Vám poslouží kulečník, stolní tenis a fotbálek. Při pěkném počasí můžete jídlo vychutnat na venkovní terase. Kromě bohatého jídelního lístku Vám naše obsluha nabídne také kávové speciality či velký výběr míchaných alko i nealko nápojů.
Rodiče mohou z terasy při občerstvení sledovat své děti, hrající si na hotelovém hřišti ( pískoviště, skluzavka, trampolína, houpačky ). Nebo mohou využít víceúčelové travnaté hřiště ke společných rodinným hrám. Na recepci lze zapůjčit spoustu zahradních rodinných her. Velký venkovní bazén Vás osvěží při pěkném počasí.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v moderních dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek nebo v rodinných čtyřlůžkových studiích , které se skládají vždy ze dvou propojených místností (kategorie A). Pokoje jsou kompletně vybaveny novým zařízením, SWC a TV.
V hotelu je k dispozici také několik ekonomických pokojů kategorie C. Tyto pokoje jsou vybaveny novým nábytkem, je v nich však pouze umyvadlo , SWC jsou společné na patře.
V suterénu hotelu se nachází společenská místnost s denním světlem, která může sloužit pro větší uzavřené kolektivy nebo samostatná školící místnost. V místnosti je i naladěné pianino a samostatný bar.

Forma stravování:
Snídaně bufetové, obědy – výběr z jídelního lístku, večeře – výběr z několika menu.
Školním kolektivům nabízíme: velkou samostatnou restauraci . Bar s možností nákupu pochutin a nápojů. Společenskou místnost s pianinem a parketem. Hernu se stolním tenisem, fotbálkem, TV, videem a částí pro výtvarné a jiné činnosti. Ubytování v samostatné části hotelu. Vlastní lyžařský vlek u hotelu, venkovní hřiště, tábořiště.
Umístění hotelu
Umístění hotelu je jedinečné. Nabízí klid a pohodu uprostřed přírody a přitom nedaleko od dynamicky se rozvíjejícího turistického centra Benecka (cca 5-10 min. pěší chůze). Milovníci běžeckého lyžování uvítají závodní a turistické tratě , které vedou bezprostředně kolem hotelu a končí na Horních Mísečkách, kde se napojují na Krkonošskou lyžařskou cestu. K hotelu patří i vlek pro děti a začátečníky. Další vleky jsou rozmístěny v nedalekém okolí. Své vyžití zde najdou i snowboardisté, milovníci snowtubingu a lyžaři vyhledávající večerní lyžování. Ideální možnost výletů do známých lyžařských středisek Špindlerův Mlýn, Herlíkovice aj.
V létě je zde možnost výletů jedinečnou přírodou Krkonošského národního parku díky síti dobře značených turistických cest. Pro milovníky cyklistiky přímo od hotelu vedou značené cyklotrasy.
Hotel Bára s.r.o.
Benecko 132
Benecko
512 37
Sezónní provoz hotelu: leden – březen, květen-říjen, prosinec
Rezervační oddělení ( celoročně po – pá 8 – 18 h )
rezervace ubytování , informace o úhradách záloh
Tel.: +420 737 229 150
E-mail: [email protected]
Recepce hotelu:
otevřena v době provozu ( po-ne  8 – 20 h )
E-mail: [email protected].cz
www.hotelbara.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Rodinné toulání po mikroregionu Toulava

Icon 19.03.2021

Víte, kde se nachází mikroregion Toulava? Prozradíme vám, že byste jej našli na rozhraní T...

Celý článek

Na výlet po Česku se staršími dětmi? Žádný problém!

Icon 13.06.2021

Cestování s malými dětmi je náročné, ale k zábavě jim stačí dětský koutek v kavárně, inter...

Celý článek

Do Moravské Třebové za aktivním vyžitím i relaxací

Icon 14.03.2021

Patříte mezi ty, kteří se snaží aktivně trávit svůj volný čas? Zamiřte do Moravské Třebové...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek
Pevná obuv může být bezpeční i pohodlná.

Procházka v přírodě: jaké boty zvolit do terénu?

Icon 28.01.2021

Jaké boty zvolit na procházku v přírodě? Chystáte se na výlet a nevíte co za boty si vzít?...

Celý článek

Jihočeské zemědělské muzeum o.p.s – Zažijte zemědělství všemi smysly!

Icon 29.01.2021

Chcete si vyzkoušet, jak se kdysi žilo a hospodařilo? Co se pěstovalo, jaká zvířata se cho...

Celý článek
Reklama
Reklama