Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Skicentrum SPORT PROFI Deštné v Orlických horách

NabízímeDSCF0587
Skicentrum Deštné v Orlických horách je kompletně vybavené středisko zimních sportů. Na jeden skipas Vám nabídne celkem 5 sjezdových tratí všech různých obtížností, které jsou kompletně pokryty zasněžovacím systémem. Na jejich vrchol Vás vyveze sedačková lanovka a 6 vleků. Pro vyznavače freestyle je zde velmi kvalitní, denně profesionálně upravovený snowpark s mnoha skoky a překážkami. Příznivci běžeckého lyžování mohou využít nástupy na bezmála 100 km stop, které jsou pravidelně upravovány v rámci sdruženého projektu běžeckých stop Orlických hor.

P1100104Večerní lyžování
Velmi oblíbené je také večerní lyžování na sedačkové lanovce, které je v sezóně v provozu každý den od 18:00 do 21:00. Osvětlená sportovní (červená) a turistická (modrá) sjezdovka o celkové délce 2.100 m tvoří jedno z nejatraktivnějších večerních lyžování v České Republice.

Škola lyžování
Přímo v areálu je velmi kvalitní škola lyžování a snowboardingu pyšnící se osvědčením APUL, vlastním areálem pro děti a začátečníky s vlastními provazovými vleky a pojízdným pásem. Součástí lyžařského areálu je také profesionálně vybavený servis s půjčovnou veškerého vybavení.

Typickými rysy Deštného jsou krásná příroda, pohodová atmosféra a parkování přímo u sjezdovek zcela zdarma. Potěší Vás zde také velmi rozmanité možnosti ubytování a stravování.

Ubytování
Více jak 2500 lůžek všech různých kategorií. Naleznete zde hotely, penzióny, horské chaty, ubytování v soukromí i kemp.
Vhodné ubytování Vám pomůžeme vybrat.
www.destne.info
info@destne.info
+420 492 601 601

Služby
Lyžařská a snowboardová škola
2 x půjčovna a servis vybavení
Snowpark
Bezplatné parkování
Menší krytý bazén
Půjčovna čtyřkolek
Rozmanité možnosti stravování
Disko
Bankomat
Infocentrum
Směnárna

www.sportprofi.cz
www.sportprofi.cz/snowpark
www.destne.info

logo-skicentrum

Kontakt:
Deštné v Orlických horách
51791
+420 492 601 601

Komentáře lze přidat přes facebook.