Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Vodácké výpravy s půjčovnou Dronte

DRONTEObdobí letních dovolených přímo vybízí k jinému putování než po souši. A protože v naší zemi je vhodných řek hned několik, stojí za to si některou z nich vybrat.  Lužnice, Otava a Vltava lákají na krásnou přírodu jižních Čech, Vltava krásně svižně teče a je vhodná zejména pro ty, kteří už v lodi seděli. Berounka  potěší začátečníky, rodiny s dětmi a milovníky opuštěných míst, rozeklaných skal a dávných příběhů. Sázava naláká vodáky na peřejnaté úseky a hezkou přírodu. A konečně Ohře, řeka západních Čech, protékající skalním městem Svatošské skály, nabízí od každého trochu a to i peřeje nebo klidné úseky.

Pokud nemáte vlastní loď, nevadí, ochotně a rádi vám jí zapůjčíme v půjčovně Dronte. Ať už si vyberete nafukovací raft, který je vhodnější spíše pro začátečníky nebo plastovou kanoe nebo kajak, vše je pro vás k dispozici.

Loď vám  dopravíme na začátek plavby a při skončení plavby si jí zase odvezeme. Pokud se vypravíte na Ohři, můžete využít i naše tři vodácké kempy. S vodáckou trasou vám rádi poradíme.

Tak teď už jenom pěkné počasí a dobrou vodu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře lze přidat přes facebook.