Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Slet čarodějnic na Bobové dráze

Čarodějnice na bobové dráze

Čarodějnice na bobové dráze

Užijte si atmosféru tradičního pálení čarodějnic
Atmosféru tradičního pálení čarodějnic si můžete naplno užít i  v hlavním městě. V úterý 30. dubna bude na Bobové dráze na Proseku připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Čarodějnice a čarodějové se začnou slétat už kolem 14 hodiny. Mezi jízdami na bobové dráze budou moci  vyzkoušet i kouzelné hry a soutěže a opéci si vysoutěžené špekáčky. Každý,  kdo dorazí v kostýmu se bude moci zapojit do čarodějného reje okolo ohně. V 19 hodin  pak bude zapálena hranice s čarodějnicí. Připraveno bude také kryté venkovní posezení a speciality z grilu.

Čarodějnice na Bobové dráze jsou ideální pro všechny, kteří si tento tradiční svátek chtějí užít s dětmi a nemohou nebo nechtějí v týdnu odjet na chatu či chalupu. Pro děti zde budou připraveny od 14h do zapálení hranice kolem 19 hodiny tématické kreativní i sportovní hry, výroba kostýmů a pro nejmenší kouzelné omalovánky. Čarodějnice v kostýmu i ty opravdové se budou moci zapojit do čarodějného reje, před zapálením ohně se zůčastnit velkého focení a pokusit se překonat loňský rekord.

Všechny připravené hry jsou zaměřené na kreativitu, pohybovou zdatnost a u těch nejmenších budou zapojeni do her i rodiče nebo babičky a dědečkové. Za odměnu si děti budou moci pochutnat na buřtu a opéci si ho na malém ohni, který bude hořet ještě před zapálením velké hranice s čarodějnicí. Ochutnat budete moci také speciality z grilu, grilované klobásky a další dobroty. Vstup a parkování zdarma.

Program akce

30. dubna 2013 od 14:00 do 23:00 hodin
Program pro děti: od 14:00 do 19.00 (zapálení ohně)
Bobová dráha, Prosecká 36, zastávka: Kelerka
www.bobovadraha.cz a www.restaurace-bobovka.cz

Akce pro děti v Praze

Komentáře lze přidat přes facebook.