Rodinné odpoledne se Sluníčkem a Mateřídouškou

Rodinné odpoledne

Rodinné odpoledne


Oblíbené postavičky Líza a Pupík, kreslení hrdinové známí z dětského časopisu Sluníčko, zvou v sobotu 25. května všechny děti i jejich rodiče do parku rezidenčního komplexu Central Park Praha.
Ten se na jedno odpoledne promění ve sportovně zábavní park plný lákadel, her, soutěží i občerstvení. Od 12 do 18 hodin se zde může pobavit celá rodina.
Každý dětský návštěvník u vchodu obdrží kartu, se kterou se může zúčastnit celkem 18 různých disciplín. Po jejich splnění dostane každý soutěžící dárek. Chybět nebude například jízda na vozítkách Segway, střelba na terč, trampolína, skákací hrad, jízda na koloběžkách nebo malování. Dospělí si také mohou prohlédnout vzorové a volné byty, na které jsou během akce připraveny výjimečné slevy.
Přesná adresa konání rodinného odpoledne je: Central Park Praha, Pitterova 2855/13, Praha 3 – Žižkov.
materidouska
O společnosti CP Praha:
Central Park Praha nabízí kvalitní bydlení za dostupné ceny nedaleko centra města, na pražském Žižkově. Ke komfortnímu bydlení přispívá nabídka služeb i soukromý vnitřní park s jezírky, vzrostlými stromy a speciální terasou určenou např. ke grilování s přáteli. Projekt nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m², až po rozlehlé penthousy v nejvyšších patrech. Nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení. Zájemci si mohou koupit byt již od 55 tisíc Kč/m², a to včetně DPH, sklepa a parkovacího stání.
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama