Nové společenské centrum MAM Prostor

Mam prostor

MAM Prostor


Na konci dubna otevřelo své dveře nové společenské centrum MAM Prostor v Praze 5, které je prioritně určeno pro matky a jejich ratolesti.
Díky nabízeným službám zde mohou ženy i s malými dětmi v klidu pracovat, vzdělávat se, věnovat se svým koníčkům nebo se scházet se svými kamarádkami. Profesionálové z MAM Prostoru se postarají jak o ně samotné, tak i o jejich děti. Nové společenské centrum nabízí individuální přístup pro všechny klienty a v neposlední řadě domácí atmosféru v prostorné vile se zahradou uprostřed zeleně.
V životě každé ženy nastanou situace, kdy si klade otázky typu: „Jak bych mohla mít více času pro sebe nebo na manžela? Dávám svému dítěti maximum? Zvládnu i během mateřské dovolené pracovat? Mám se po mateřské vrátit zpět do zaměstnání, nebo raději začít podnikat?“ Ženy z Prahy a okolí nyní mají jedinečnou příležitost využít služeb nového společenského centra MAM Prostor, které jim v naplnění jejich přání pomůže. Mezi služby, které mohou zájemkyně využít, patří např. krátkodobé hlídání dětí, možnost využití sdílené kanceláře, zasedací místnosti, zájmové kroužky pro děti i matky nebo vzdělávání se v různých oblastech prostřednictvím odborných seminářů.
Centrum se nachází v prostorách bývalé rodinné vily se zahradou. Disponuje také minikavárnou zařízenou v originálním retro stylu 70. let, kde se klientky mohou potkat např. se svojí kamarádkou nebo obchodním partnerem a nerušeně zde poklábosit nebo projednat potřebné záležitosti. Navíc s jistotou, že se o jejich ratolesti zatím postará tým profesionálních chův.
„Dispozice a služby MAM Prostoru jsme koncipovali tak, aby vyhovovaly všem ženám, které se svými dětmi nechtějí čas trávit pouze doma nebo při procházkách v parku, ale touží být aktivní a neustále na sobě pracovat,“ říká Kateřina Brychtová, zakladatelka společenského centra MAM Prostor, a dodává: „Kromě toho nabízíme celou řadu odborných seminářů a možnost využívání sdílené kanceláře. Matky tak u nás mohou v klidu pracovat, vzdělávat se a během té doby se my postaráme o jejich děti. Ale především náš Prostor není pouze místo! Je to Prostor o emocích, seberealizaci, rozvoji, přátelství, radosti, pohybu, inspiraci a zábavě.“
MAM Prostor najdete na adrese U Teplárny 3 v Praze 5. Přímo u centra bez problémů bezplatně zaparkujete nebo se sem můžete za pár minut dopravit autobusem ze stanice metra Anděl.
Více informací včetně rozpisu nejbližších seminářů a ceníku služeb najdete na webových stránkách www.mamprostor.cz.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

kam s dětmi

Muzeum hlavního města Prahy – hlavní budova

Icon 01.01.2021

Hlavní budova muzea je uzavřena z důvodu rekonstrukce. Hlavní budova na Florenci je archit...

Celý článek

Muzeum městské hromadné dopravy v Praze

Icon 14.12.2020

V tramvajové vozovně v Praze- Střešovicích se od roku 1993 nachází muzeum městsk...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek
kam s dětmi

Zámecký areál Ctěnice

Icon 01.01.2021

Jedinečný zámecký a hospodářský areál mající středověký původ a jádro byl postupně podle p...

Celý článek

Lobkowiczký palác na Pražském hradě

Icon 22.02.2021

Palác z 16. století vás překvapí krásným výhledem a několika unikátními místnostmi. Zajímá...

Celý článek
Kam v Praze s dětmi

Podskalská celnice na Výtoni

Icon 01.02.2021

Budova bývalé celnice na Výtoni, čp. 412 na dnešním Rašínově nábřeží, je vedle raně barokn...

Celý článek
Reklama
Reklama