Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Speciální karnevalová Noc v Bongu

Datum konání: 29.-30.1.2011

Místo konání: Brno

Zveme všechny děti na speciální noc v zábavním parku Bongo. Můžete se těšit na super karneval, kde nebude chybět ani opičák Bongo!
Rodiče v plesové sezóně jistě ocení  profesionálně zajištěné hlídání dětí. Děti k nám přivezete v sobotu 29.1. v 18:00 a druhý den si děti vyzvednete tentokrát až v 11:30.

Bereme s sebou jen prvních 50 přihlášených dobrodruhů ve věku od 6 do 13 let.
Vyplněnou přihlášku spolu se zálohou 275,- Kč odevzdejte v hale Bongo co nejdříve, doplatek ve výši  275,-Kč uhraďte nejpozději do 22.1. 2011. Dítě je zaevidováno jako účastník akce po úhradě zálohy a předložení řádně vyplněné přihlášky.

Cena: 550,-    Kč. V ceně je zahrnuto: vstupné do haly Bongo, řádění na všech atrakcích, nepřetržitý dohled a hlídání dětí, zábavný a poučný program, setkání s opičákem Bongo, večeře, nocleh v hale nebo učebně, snídaně, pitný režim a překvapení pro každé dítě.

Děti si přinesou: uzavřené přezůvky, sportovní oblečení, spacák, karimatku,  hygienické potřeby, pyžamo. Okopírovanou kartičku pojištěnce!!!

Na karneval: Děti si mohou přinést vlastní karnevalovou masku (takovou, která neomezuje v pohybu)  nebo se mohou nechat namaskovat až přímo v hale. Malba na obličej bude součástí programu.

Kontakt:

Bongo Brno
605 855 013
skoly@bongobrno.cz
www.bongobrno.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.