Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Soboty v obchodním centru Olympia Teplice patří dětem

Datum konání: 8.1.2011 – 26.2.2011
Místo konání: Olympia Teplice, Srbická 464, 415 01 Teplice

www.olympia-tp.cz

Druhé a čtvrté sobotní odpoledne v měsíci je v obchodním centru Olympia Teplice pravidelně věnované dětem. V rámci akce Soboty dětem je pro nejmenší návštěvníky a jejich rodiče připraven program plný zábavy a legrace, děti se zde mohou dozvědět různé zajímavosti i vyzkoušet nové výtvarné techniky.

Předposlední lednovou sobotu, 22. ledna, se bude konat akce Hvězdopravectví, na níž se děti seznámí s planetami Sluneční soustavy, poodhalí kouzlo vesmíru a objevování nových planet a souhvězdí.

Valentýnky – to je název akce, která bude probíhat 12. února a bude věnována blížícímu se svátku sv. Valentýna. Děti budou mít možnost vyrobit si zde přáníčka pro své tajné lásky i své nejbližší.

V Olympia centru bude od 14. února po celý měsíc umístěna velká zrcadlová síň s různými typy zrcadel, ve které najdou pobavení malí i velcí návštěvníci a proto je čtvrtá únorová sobota věnována stejnému tématu.

26.02. Zrcátkovaná – “Zrcadlo, zrcadlo, pověz kdo je na světě nejkrásnější” …to a ještě více nám prozradí čtvrtá únorová sobota

Akce se konají v obchodním centru Olympia Teplice každou druhou a čtvrtou sobotu v měsíci od 13 do 17 hodin.

Komentáře lze přidat přes facebook.