Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Čarodějnice na Ladronce

NEJVĚTŠÍ SLET ČARODĚJNIC V PRAZE!
30.dubna, 15.00 – 22.00 hod, PROGRAM PRO VELKÉ I MALÉ ČARODĚJNÍKY.
Čarodějníci, čarodějnice, čarodějňata! Načechrejte svá košťata a přileťte na Ladronku.
Pálení čarodějnic se koná již pátým rokem v parku Ladronka na Praze 6, pořádá je Městská část Praha 6. Program začíná v 15 hodin a bude magicky bohatý! Masky, kytary a špekáčky, kola, koloběžky a brusle vezměte s sebou.
Zábava se bude odehrávat na podiu i v prostoru. Uslyšíte koncert vaší oblíbené hudební skupiny milo a ze Slovenska přijedou zahrát Živé kvety unplugged. Loutkové představení pro děti i dospělé pro vás připravilo nezávislé loutkové divadlo Buchty a loutky. Tanečními kreacemi okouzlí vystoupení skupiny Primavera a veselého souboru Karamelky. Jiskru roznítí netradiční fireshow.
Park na Ladronce se promění také ve sportovní rejdiště. Kouzelníci na kolech a skatech exhibují na u-rampě s novou překážkou FUNBOX LINE. Chybět nemůže kitesport, Nintendo game zone s interaktivní konzolí Nintendo Wii ani taneční škola. Závody čarodějnic na kolečkách jsou otevřeny všem, tak se nezapomeňte včas do závodů přihlásit. Dovoleny jsou vlastní i vypůjčené kolečkové pomůcky, pravidla neumožňují žádná zaklínadla.
Čarodějnický potěr se vyřádí při závodech ve skoku v pytlích nebo v hodu na cíl. K řádnému kouzelnickému růstu je potřeba trénovat také kroket, lakros nebo petangue! Připraveny jsou i nejrůznější magické dílny a stánky s čarovnými bylinami, pokrmy a lektvary.
V parku Ladronka si můžete vyrobit vlastní masku nebo barevnou čarodějnici z pet lahví s dílnou pet-art. Parádnice rády zavítají do salonu šerednosti, kde se mohou nechat zdarma nalíčit a učesat. Publikum pak učarují při volbě Miss čarodějnice. Svoje kouzla vyzkoušejte při celé řadě dalších soutěží o magické ceny.
Čarujeme ekologicky! S Eko-komem vám představíme třídění odpadu hravou a zábavnou formou. Proběhne také soutěž ve sběru plastových kelímků. Recyklujeme, třídíme a dbáme o zeleň.
Večerní oheň je ten největší v Praze a střední Evropě! Na dřevěných uhlících si opečte své špekáčky, rozpalte hudební nástroje a polechtejte hlasivky. Na muřích nožkách můžete skákat až do půlnoci.
Soutěžte již nyní o nejšerednější i-ksicht a vyhrajte fotoaparát Olympus!

Vše na: www.carodejnicenaladronce.cz

Na Čarodějnice na Ladronce Vás zve Městská část Praha 6 a starosta Tomáš Chalupa.

Program připravuje MVP agency.

Komentáře lze přidat přes facebook.