Už jste navštívili solnou jeskyni? Trápí Vás pylové alergie?

solnajeskyne.jpgNábízíme pobyty v mikroklimatické solnojódové jeskyni SALT REGENIA v Plzni. Solná jeskyně SALT REGENIA se nachází v samotném historickém centru Plzně na pěší zóně ulice B. Smetany č. 3, (druhý dům za náměstím Republiky. Jeskyně se vyznačuje velkou intenzitou solných par a bezkonkurenčně vysokým obsahem soli přímo z Mrtvého moře (2,3 tuny) v přírodní podobě bez pojidel, což velice dobře pomáhá při léčbě celé řady onemocnění, ale i pro preventivní posílení obranyschopnosti organizmu. Navíc relaxační pobyt v ionizovaném prostředí za poslechu vhodně volené relaxační hudby pomáhá regeneraci duševní i psychické energie a navozuje pocit opravdové svěžesti sil.
Pravidelné pobyty v solné jeskyni pomáhají zmírňovat příznaky pylové alergie, astma a je vhodnou doplňkovou léčbou v pylových měsících. Proto jsme pro Vás připravili na toto období výhodné ceny celonočního pobytu v solné jeskyni Saltregenia v Plzni. V období pylových alergií hradí pobyty v solné jeskyni ZPMV za zvýhodněných podmínek.
CELONOČNÍ POBYT ( 12 hodin 20.00-8.00 )
Dále solná jeskyně pomáhá léčit:

  • Horní a dolní cesty dýchací – astma bronchiale, onemocnění plic, záněty dutin, chronické bronchitidy, respirační alergie u dětí i dospělých (terapie podporuje činnost řasinkového epitelu dýchacích cest, pomáhá rozpouštět hleny, ulehčuje vykašlávání)
  • Kožní onemocnění – kožní alergie, lupénka, dermatitidy u dospělých i dětí (mikrofilm soli usazený na kůži zvyšuje její prokrvení, hydrataci a zvláčňuje ji, tím se obnovuje její přirozená pružnost, odolnost a obranyschopnost)
  • Srdečně-cévní onemocnění – vysoký krevní tlak, ischemická choroba srdeční včetně stavu po infarktu myokardu, periferní oběhové poruchy a poruchy krevního oběhu
  • Snížená funkce štítné žlázy – hypothyreóza
  • Zažívací problémy – vředová choroba žaludku a dvanácterníku, Crohnova choroba, nespecifický zápal tlustého střeva
  • Poruchy imunity u dětí i dospělých
  • Poruchy nervového systému – neuróza, deprese, stres, stavy vyčerpání, přepracovanosti, chronický únavový syndrom
  • Posiluje obranyschopnost organizmu

Informace na tel.č. : 606 517 646, 377 918 887
Foto solnojódové jeskyně v Plzni a ukázky provozu jsou na: www.solna-jeskyne-plzen.cz
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama