Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Pizzerie Capua – s kočárkem na předzahrádku nesmíte!

Obraz001.jpgNemilého překvapení se nám dostalo v pizzerii Capua v ulici Milady Horákové v Praze. Kolegyně, která zde měla jednání, byla vykázána z předzahrádky protože měla kočárek a číšník by se musel kočárku vyhýbat. Zvláštní jednání. Objednali byste si v této pizzerii?

11 komentářů

 1. Michaela napsal:

  No, já se tedy přidávám k dámám, které si na tuto pizzerii stěžují. Osobně mám s chování číšníků v této restauraci nemilé zkušenosti.Jsou drzí, sprostí,řekla bych, že se snaží i okrádat a jednají se svými zákazníky velmi špatně.
  V Praze je opravdu spousta pizzerií a proto vám radím, pokud možno, TÉHLE SE VYHNĚTE.
  Pizza tu stejně není moc dobrá, hlavně neumí vůbec pizzu HAWAI, snad horší než s Capuy jsme ještě s přítelem nejedli!!!!!!!!!!!!!!CAPUE JE HROZNÁ!!

 2. Petra napsal:

  Do této pizzerie chodíme moc rádi. Máme malá dvojčátka a víme, že na zdejší zahrádku bychom se s kočárkem opravdu nevešli:). Nedávno jsme jeli kolem a zkusili jsme jestli bude místo uvnitř. Vstup nám byl umožněn a seděli jsme zkraje u dveří. Kočárek byl za dveřmi a nikomu nepřekážel. Vždy a všude se nejprve ptáme, jestli můžeme s kočárkem dovnitř. Myslím, že je to slušnost a pokud je restaurace plná, raději tam malé děti “netaháme”(kouř,hluk). Zrovna tak bych nejela dovnitř se zablácenými kolečky. Navíc u pizzerie je výhoda si objednat jídlo s sebou.

 3. ludek napsal:

  Rád bych uvedl pár technických dat k zahrádce. Úřadem povolené rozměry zahrádky jsou 2m šíře a 12m délky. Na zahrádce jsou dvě řady stolu 0,70-0,70cm tak že šířka uličky je 0,60cm. Vážené mladé paní přeměřte si váš kočárek jakou má šířku. U koleček to bude cca 0,50cm. Pak nám zbývá 0,10cm pro příchozí a odcházející zákazníky a samozřejmě pro číšníky.Myslím, že by i maminky měli zvážit, kam je vhodné jezdit s kočárkem, u nás to bohužel z technických důvodu možné NENÍ