Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Pizzerie Capua – s kočárkem na předzahrádku nesmíte!

Obraz001.jpgNemilého překvapení se nám dostalo v pizzerii Capua v ulici Milady Horákové v Praze. Kolegyně, která zde měla jednání, byla vykázána z předzahrádky protože měla kočárek a číšník by se musel kočárku vyhýbat. Zvláštní jednání. Objednali byste si v této pizzerii?

11 komentářů

  1. Klara napsal:

    Před rokem jsem byla v této restauraci a poté co si číšník klepal na hodinky a okázale se pohupujíc nad námi říkal “no tak dámy zavíráme” a my urychleně dopíjeli své poslední zbytky vína, jsem se zapřísahala, že už sem nevkročím. Bohužel dnes jsem udělala chybu. V naději, že se něco změnilo jsme s přítelkyní zašli na polévku. Obsluha byla velmi vlažná, dlouho jsme čekali na další pití. Poté co jsme se dočkali, začali zvedat židle. Ve finále, když jsem platila stravenkami, číšník usoudil, že už peníze zpátky nečekám a odešel i s 39 Kč nedobrovolným dýžkem. Potřetí to fakt zkoušet nebudu. Konkurence i na Letné je naštěstí velká.

  2. Vilda napsal:

    Michala je stezovaci blazen. Chodim do pizzerie co je otevrena a nikdy se mi tam nic spatneho neprihodilo. Vim jak zahradka vypada a kdyz kamkoli vjedete s kocarkem nikdo nema sanci uz projit takze Michalo musis to mit v hlave pekne rozdany ze si tady stezujes. Mozna se ti treba nejakej cisnik libil ale on te nechtel tak sis tady jako teda postezovala na “uroven” cha chaaaaa :-))
    Pro Vas ostatni vzkazuju: Capuu doporucuju, bezte vyzkouset “prijemnost – neprijemnost” cisiniku . . .