Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Párty v pivovaru Gambrinus

Pivovar Gambrinus

Pivovar Gambrinus

Objevte pivovar Gambrinus a svěřte se do rukou těm nejpovolanějším. Užijte si jedinečnou party v srdci pivovaru Gambrinus. O vás a vaše přátele nebo klienty se budou starat chlapi, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života.

Dozvíte se vše o pivech, která se  v pivovaru Gambrinus  vaří. Nahlédnete i do samotné varny, která zvládne uvařit 12 várek piva denně (jedna má 840 hl studené mladiny).

gam_02Absolvujete školu čepování piva, během které zjistíte, jak se má výčepní správně o pivo starat, aby vám v hospodě chutnalo. Naučíte se sami pivo načepovat na různé způsoby a  užijete si posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru s občerstvením a vynikajícími pivy Gambrinus přímo od našich sládků. Párty v pivovaru Gambrinus si naplno užijete hlavně s přáteli.

Soukromá párty

gam_07Soukromou párty si mohou objednat skupiny 15 a více osob kdykoliv podle kapacity pivovaru. Termín si zarezervujte na výše uvedených konaktech.

Více informací o Party v pivovaru Gambrinus a dalších zážitkových programech Plzeňského Prazdroje najdete na www.prazdrojvisit.cz .

Doporučujeme například Školu čepování piva Pilsner Urquell, kde se vás po prohlídce pivovaru ujme pivovarský odborník, který vám vysvětlí vše o správné péči o pivo. Pod jeho dohledem si také vyzkoušíte různé styly čepování piva: „na hladinku“, „mlíko“ nebo ochutnávkový „šnyt“.

Pivovar Gambrinus

gambrinus_logo_1_1adresa: Konferenční a společenské centrum SECESE, U Prazdroje 7, Plzeň
tel: +420 735 189 019
email: secese@prazdrojvisit.cz

www.prazdrojvisit.cz/zazitky

 

Komentáře lze přidat přes facebook.