Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Lidová vesnička v Praze 5 – Hlubočepích

Otevíráme již tento víkend,
16. a 17. května 2009

Na okamžik se přesunete na venkov, kde na Vás dýchá vůně čerstvých květin, slunce zakrývají koruny starých stromů a ze sousedství slyšíte kováře či rady zkušeného bylinkáře.

Zavedeme Vás do prostředí venkovan s ukázkami lidové architektury a tradic. Můžete si obléknout hrnčířskou zástěru a na moment se stát učněm hrnčířským nebo si vyzkoušet výrobu mýdel, svíček či základy košíkářství.
Kapku vzrušení a naděje na dobrý výdělek můžete prožít při rýžování zlata!

V prostředí vesničky můžete rovněž posedět v naší zahradní restauraci a vychutnat si doušek dobrého nápoje či okusit něco z naší venkovské kuchyně.

O víkendu se budou starat o zábavu návštěvníků nejrůznější folklórní soubory, ochotnická divadla, šermířská sdružení a další. Pro děti budou připraveny nejrůznější soutěže a hry.

Podium umístěné uprostřed vesničky skýtá vynikající příležitost také pro uspořádání společenských či kulturních akcí. Základní umělecké školy zde mohou zorganizovat koncert pro rodiče… Řemeslníci zde mohou uspořádat jarmark … A takto bychom mohli jmenovat ještě dlouho.

Od 19. května bude vesnička otevřena následovně:
ÚT, ČT, SO,NE od 10:00 do 17:00

Rezervace pro skupiny, a to na tel čísle 725 079 095 nebo e-mailem na adresu [email protected]

Jak se k nám nejlépe dostanete: tram č .12 a č.14 ze stanice Anděl nebo Smíchovské nádraží. Vaše cílová zastávka „Hlubočepy“. Zámeček se nachází přímo před tramvajovou zastávkou.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.folkloregarden.cz.

Těšíme se na Vás!

Komentáře lze přidat přes facebook.