Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Užijte si prázdniny v největším aquaparku v Česku

Prázdniny v Aquapalace Praha začínají a je na co se těšit.
Během léta vás čekají super akce, jako jsou Bahenní zápasy a NEBE barmanská show nebo Balonkový rekord či Axe beach & Festival Tour 2010. Pro milovníky adrenalinu je připraveno půlkilometru tobogánů, spacebowl, strmé skluzavky a divoká řeka, atrakce 98 metrů dlouhá, simulující opravdový vodní živel. Její převýšení je 5 metrů a za hodinu jí proteče 1,8 milionu litrů vody. Koryto vytváří divoké meandry se zpětnými proudy a peřejemi. Najdete zde také venkovní zónu s pohodlnými lehátky pro relaxaci na sluníčku a čerstvém vzduchu. Občerstvit se svěžím koktejlem a posedět s kamarády můžete v plážovém baru. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou zde najdete i dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou.

Kudy proudí divoká řeka?
Řeka začíná v Paláci dobrodružství s tobogány a také v nejvyšším bodě venkovní zóny aquaparku. Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Řeka ústí do klidného dojezdového bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou.

Zvedněte si hladinu adrenalinu

V Paláci dobrodružství se můžete vyřádit na jednom ze šesti tobogánů dlouhých 440 metrů, 3 klouzačkách a spacebowlu nebo si užít jízdu ve visutých tobogánech se zábavnými barevnými tunely i na pneumatice na nejdelším Hypogánu. Pro odvážlivce nabízí vodní svět potápěčskou šachtu o hloubce 8 metrů, kde si po objednání můžete vyzkoušet zkušební ponor za doprovodu profesionálních potápěčů. Pokud vás přepadne hlad nebo žízeň, můžete se občerstvit v jedné z restaurací v areálu nebo na zmrzlinovém baru.

O děti se postaráme
Po stopách vodních příšer i romantických západů slunce pod palmami se můžete s dětmi vydat v Paláci pokladů, který vás nadchne svou pohádkově rodinnou atmosférou. Zadovádět je možné ve vlnách mořského příboje nebo můžete s dětmi prozkoumat vrak pirátské lodi. Pro ty úplně nejmenší je určeno brouzdaliště nebo dětské vodní hřiště se skluzavkou a dalšími vodními atrakcemi. Nechybí zde prostor pro relaxaci na masážní lavici či ve vířivce. Nově je navíc možné v dětském koutku využít služeb animátorky, která vaše ratolesti pohlídá.

Praktické informace

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Kontakt
Aquapalace Praha
Pražská – obchodní zóna 138, Průhonice – Čestlice
+420 271 104 111
[email protected]
www.aquapalace.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.