Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Navštivte tři aqvaparky za jeden den

Datum konání : 1.1. – 31.12.2010
Místo konání : Aquapalace Praha

Nebuďte skromní a dopřejte si adrenalin, relaxaci i zábavu na jednom místě. Největší aquapark v České republice Aquapalace Praha v Čestlicích vám to umožní. Během jednoho dne můžete vyzkoušet tři aqvaparky na jednom místě. Čeká vás zde Palác Dobrodružství, ve kterém najdete přes půl kilometru tobogánů, adrenalinový spacebowl i divokou řeku. Odpočinout si po divoké jízdě může v Paláci Relaxu v některém z whirpoolů, klasickém plaveckém bazénu nebo v relaxační místnosti s plážovým pískem a příjemnou hudbou. Do třetice máte možnost užít si zábavu v Paláci Pokladů v bazénu s umělým vlnobitím, v Korábu Pirátů nebo dětském vodním hřišti. Vyzkoušet si zde můžete i aquazorbing nebo potápění. K dispozici je potápěčská jáma hluboká 8 metrů, kde si vyzkoušíte ponor za dozoru profesionálních potápěčů.

Když venku praží slunce
Pokud chcete načerpat sílu z posledních prázdninových slunečních paprsků, zajděte do Venkovní zóny. Odpočívat můžete na pohodlných lehátkách s koktejlem v ruce. Ten vám umíchají šikovní barmani v Korálovém baru. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou zde najdete i dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou.

Podruhé do divoké řeky nevstoupíš?

Kdo jednou zažil jízdu v Divoké řece, nebude chtít domů. Řeka začíná v Paláci dobrodružství s tobogány a také v nejvyšším bodě venkovní zóny aquaparku. Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Její ústí je v klidném dojezdovém bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou.

Praktické informace
Pokud vás přepadne hlad nebo žízeň, můžete se občerstvit v jedné z restaurací v areálu nebo na zmrzlinovém baru. Nově je také otevřen dětský koutek. Děti jsou o víkendech pod dohledem zkušených animátorů, kteří se starají o jejich zábavu, a rodiče si tak mohou nerušeně užívat Saunového nebo Vodního světa. Dětský koutek je pro Vás otevřen denně, ve všední dny bez dozoru, o víkendech od 11.00 – 20.00 hod pod dohledem animátora pro děti od 3 let.
Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Více o Aquapalace naleznete ZDE

Kontakt:
Aquapalace Praha
Pražská – obchodní zóna 138, Průhonice – Čestlice
tel: 271 104 111
info@aquapalace.cz
www.aquapalace.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.