Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Koňská opereta – 4. výroční koncert folklorního souboru Lipka


Datum konání :2.dubna 2011 v 19 hod

Místo konání: KD Hronovická v Pardubicích

Dne 2.dubna 2011 v 19 hod. Vás zveme do KD Hronovická v Pardubicích na již čtvrtý výroční koncert, kterým bude provádět moderátor, ve folklorním světě známý, David Slouka a jako host pořadu se představí pěvecký soubor Kmotričky z Brna. Formou veselého příběhu plného lidových písní a tanců se dozvíte, jak to asi mohlo být s koňskou půlí v pardubickém erbu a že těžká práce nečeká němé tváře jen na poli, či za vozem.

Opět jsme si pro Vás nezapomněli připravit interaktivní překvapení a trochu toho mlsání z rukou našich hospodyněk. Protože se s námi i po skončení pořadu rok co rok bavíváte zpěvem a tancem, bude i letos na závěr večera muzika hrát k volnému veselení.
Vstupenky je možné zakoupit v informačním centru na Třídě Míru za cenu: dospělí 90 Kč, studenti a důchodci 60 Kč, děti do 6ti let zdarma. 10% sleva na vstupném čeká na každého, kdo dorazí na koncert v klobouku.

 

Bližší informace na www.fslipka.cz

Rezervace vstupenek na www.fslipka.cz/aktualnivy

Místo konání: Kulturní dům Hronovická, Hronovická 406, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí, Pardubice; GPS: 50.0344348″N 15.7765417″E

Komentáře lze přidat přes facebook.