Sponzorované video: Nebaví Vás lovit na zahraniční dovolené Wi-Fi signál? Snadné řešení nabízí společnost T-Mobile, dobrodruhové mohou zkusit novou službu Wi-Fi Dogs!

Wi-Fi Dogs

Wi-Fi Dogs


Také při každé cestě na dovolenou do zahraničí zkoumáte kde v blízkosti vašeho pobytu je volná Wi-Fi síť? Rádi byste si přečetli emaily, noviny a zajímavosti z domova, koukli na počasí, zapařili nějakou on-line hru, a poslali selfie z pláže či co zrovna máte na talíři na svoji oblíbenou sociální síť? Prostě se trochu se pochlubili, jak si užíváte dovolenou?
To potom možná procházíte všechny bary ve městě, lezete na palmy, balancujete na židli někde u infocentra a hledáte dostatečně silné Wi-Fi připojení. Muži i ženy se na chvíli mění v lovce signálu, dalo by se říci, že „wifinu“ všichni hledáme jak čmuchající psi… A možná právě toto inspirovalo španěla Josého k založení nového byznysu. Psy různých ras a velikostí cvičí společně se svým kamarádem Santiagem jako spolehlivé vyhledávače signálu WiFi. Na dovolené si takto vycvičeného psa pouze pronajmete a o zábavu a dobrodružství máte zaručeně postaráno! A jak vypadá takový pes na vyhledávání Wi-Fi sítě? Podívejte se sami!

Velmi vtipné letní video nám má lehce připomenout, že kromě tohoto způsobu existují i lepší a efektivnější řešení. Nabídky mobilních operátorů jsou k uživatelům velmi vstřícné a čas strávený nesmyslným hledáním Wi-Fi sítě je určitě lepší věnovat zaslouženému odpočinku a relaxu, na který se těšíme celý rok.
WIFI_T-MOBILE_02
Společnost T-Mobile konečně přichází s revolučním řešením pro všechny dovolenkáře! Nový tarif Travel & Surf Vám nabízí internetové zahraniční připojení po celém světě za fixní ceny! Přesvědčit se můžete také na Facebooku nebo Josého Twitteru.

Článek sponzorovaný společností T-Mobile

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Rožmitál pod Třemšínem

Icon 19.06.2021

Rožmitál pod Třemšínem je malebné město, které leží v krásném údolí pod zalesněnými brdský...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Na choltický zámek za vodníky i discgolfem

Icon 01.05.2021

Zámek Choltice a jeho rozlehlá obora je stvořená pro výlet s dětmi – pohádková prohl...

Celý článek

Dům přírody Pálavy

Icon 12.04.2021

V barokní památkově chráněné budově na dolnověstonickém náměstí vzniká Dům přírody Pálavy.

Celý článek

Lázně Vráž

Icon 17.05.2021

Vráž je lázeňská obec, ležící asi 8 km severně od města Písek, na levém břehu řeky Otavy. ...

Celý článek
Reklama
Reklama