Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Westernové městečko Boskovice Wild West

DSC_3903.JPGPři naší dovolené v Moravském krasu jsme navštívili s dětmi i westernové městečko Wild West v Boskovicích. Prostředí evokuje doby divokého západu a napomáhá tomu i zasazení do borovicového lesa s pisčitým podkladem. Kromě řady atrakcí pro děti – jízda na poníkovi, střelba z luku, hod oštěpem či jízda na býkovi, se tu konají i představení pro dospělé.

Oficiální stránky o městečku píší toto:

Westernové městečko Wild West Boskovice je zábavný přírodní park vybudovaný v areálu bývalého pískolomu, který věrně připomíná přírodní scenérie z dobrodružných filmů. Divoký západ ve skutečném provedení předvádí všem návštěvníkům obyvatelé této jedinečné turistické atrakce.

Main Street: Saloony, upomínkové předměty, scénky z Divokého západu, hry pro děti, country bály, jízdy na koních, atrakce, ubytování, živá hudba, umělý déšť (pro letní horké dny).

Amfiteater: Každý rok Vám náš amfiteátr nabízí nový program! Nové představení z dob Divokého západu protkané speciálními efekty, kaskadérskými kousky a především humorem, který je vlastní nejen dětem, ale i dospělým návštěvníkům.

Buffalo Bill’s Show aréna: Show, kterou jsme pro Vás připravili, nemá v české republice obdobu. V hodinovém programu Vás čeká divoká jízda jezdců, dobytka a koní. Toto představení hrajeme také jako noční představení.

Malá scéna: V tomto zákoutí Wild Westu můžete zhlédnout indiánskou povídku o Rudé Karkulce.

Fort Street: Stylový saloon Four Roses – speciální drinky (Supercloumák ap.), apotheka (Dr. Quinové), žebráci, ubytování.

Střechy nad hlavou: Poskytujeme ve srubech, western hotelech, pod širákem ap.

Poloha

Fotografie

DSC_3903.JPG DSC_3900.JPG DSC_3899.JPG DSC_3898.JPG DSC_3897.JPG

Více fotogragií můžete naléze ve speciální fotogalerii

2 komentáře

 1. gabi napsal:

  Dobrý den,
  do westernového městečka v Boskovicích je vstup zdarma a platí se až jednotlivá divadelní představení (myslím, že od 50Kč až 200Kč), ubytovaní je tam jednodušší, ale o to levnější – od jednoduchého stanu, chatičky (100Kč/noc) až po malý hotýlek (i se soc. zařízením)…
  Veškeré informace nám poskytli na tel.: 737 000 000 🙂 a email je wildwest@wildwest.cz
  není nad noční koňskou show nebo sobotní country bál, kdy si připadáte jako na opravdovým divokým západě 🙂

 2. trussana napsal:

  Dobrý den. Děkuji za vaše stránky. Jsou perfektní. Budu z nich hodně vycházet při výběru dalšího výletu. Chtěla jsem se zeptat, jak je to s Westernovým městečkem. Bohužel jsme zřejmě nepochopily jejich stránky. Zajímalo by mne vstupné…a zde se platí každá atrakce zvlášť. Zároveň bych se chtěla zeptat na jejich ubytování, zda máte nějakou zkušenost, příp. zda neznáte stránky, na kterých se přímo o ubytování a cenách něco dozvím.
  Nakonec souhlasím s vaší připomínkou na jídla..obzvlášť ta v dinoparku. Nejen já jsem byla zklamaná snad vším krom dinosaurů.
  S přáním užití si každého dalšího výletu Marcela P.