Tři tipy na nejlepší výlety s dětmi a jak neztratit energii

geret_powebanka_01

Outdoor powerbanka R 800


Výlety s dětmi jsou sice krásné, ale přiznejme si, že jsou také poměrně náročné. Děti vyžadují neustálou pozornost a je dobré je zabavit už cestou na výlet.
Možná to děláte jako většina, aby byl v autě klid a pohoda, zapůjčíte svým ratolestem svůj chytrý telefon. A pak se Vám možná stane (jako většině), že Vám je vrácen naprosto vybitý. V té době už ho nestíháte nabít přes zapalovač v autě, protože jste buď dojeli na místo určení, nebo je tam právě GPS navigace. Tuto situaci a další podobné řeší pořízení powerbanky. Pokud jste o této šikovné věci ještě neslyšeli je to jednoduše řečeno externí nabíječka na mobil, GPS, tablet, aj. Zkrátka malé zařízení, které lze jednoduše připojit k vybitému přístroji, a klidně zatím s dětmi vyšlápnou na Stezku v korunách stromů. Na trhu je poměrně dobrá nabídka, ale především kvůli dětem, zvažte pořízení outdoor powerbanky. Dobrá outdoor powerbanka je vodě i prachu odolná a nejlépe i nárazuvzdorná. Například Outdoorová externí nabíječka R 800 z eshopu geret.cz splňuje tyto parametry a díky kapacitě 9000 kAh nabije až 3x na 100% chytrý telefon (odzkoušeno na IPhone 5S). Protože je určena do přírody je vybavena také LED svítilnou, což minimálně potěší děti, ale samozřejmě se to může hodit v nečekaných situacích, které k cestování zkrátka patří. Tato dobíječka baterií je vybavena i bezpečnostní funkcí SOS. Powerbanka je budoucím nepostradatelným členem rodiny, která dodá potřebnou energii vybitým mobilům a tím pádem i Vám. Teď už zbývá jenom vyřešit kam vzít příště děti na výlet.

Za Lišákem na Stezku korunami stromů

stezka_rodinne_vyletyTento výlet bude bavit nejen děti… Stezka korunami stromů se nachází na Lipně, přesně řečeno ve městečku Lipno nad Vltavou. Jde o 40m vysokou vyhlídkovou věž, na kterou vede vyvýšená spirálovitá trasa dlouhá 675m. Tento bezbariérový široký chodník s didaktickými stanovišti Vás dovede až na vrchol věže a je pravděpodobné, že cestou potkáte Lišáka rozdávajícího balónky. Zpátky je možné si zkrátit cestu jízdou na nejdelším suchém tobogánu v České republice. Doporučujeme!

Za zvířátky do Zlína aneb naše malé moře

zatoka-rejnoku_ryVýlet za zvířaty je vždy sázka na jistotu. Navštívíte-li Zoo v Lešné u Zlína, zažijete něco, co v České republice nemá obdoby. Pochopitelně je tu vše, jak se na zoologickou sluší, sloni, žirafy i lvi, ale k největším zážitkům tu jednoznačně patří hlazení rejnoků. Po nezbytné hygieně a sundání šperků si návštěvníci můžou pohladit některého z dvaceti místních rejnoků. A aby toho nebylo málo, je možné je i za poplatek 30 Kč vlastnoručně nakrmit. O děti se bát nemusíte, rejnoci nemají zuby a potravu v podstatě nasají s vodou.

Výlet pro děti vědátory i ty věčně udivené

vida_rvJe-li vaše dítko malým Einsteinem, nebo naopak chápe zákonitosti vědy nejlépe tak, že si je všechny vyzkouší na vlastní kůži, vydejte se do VIDA! Science centra v Brně. Fyzika, biologie nebo chemie se tu prezentuje zábavou formou na pokusech, z kterých i dospělákům přechází zrak. Toto nové centrum se rozkládá na ploše o rozloze 4 600 metrů čtverečních a je možné si tu vyzkoušet více jak 150 interaktivních exponátů. Zemětřesná deska, obří srdce s tepovou frekvencí nebo oceán v láhvi a další zajímavosti vysvětlující přirozeným způsobem principy fyziky a jiných věd. Navíc o víkendu je program často zpestřen speciálními pokusy.
powerbanka_skladacka

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Do Moravské Třebové za aktivním vyžitím i relaxací

Icon 14.03.2021

Patříte mezi ty, kteří se snaží aktivně trávit svůj volný čas? Zamiřte do Moravské Třebové...

Celý článek

Hamr na Jezeře

Icon 08.02.2021

Hamr na Jezeře leží uprostřed překrásné přírody s borovými lesy a výraznými pískovcovými ú...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Město Šluknov – nejsevernější město ČR

Icon 01.02.2021

Město Šluknov, po němž je pojmenován i Šluknovský výběžek, je výchozím bodem do krásné pří...

Celý článek

Vsetín

Icon 08.03.2021

Město Vsetín leží na úpatí Beskyd a Javorníků v údolí řeky Vsetínské Bečvy, která jej...

Celý článek

Na choltický zámek za vodníky i discgolfem

Icon 01.05.2021

Zámek Choltice a jeho rozlehlá obora je stvořená pro výlet s dětmi – pohádková prohl...

Celý článek
Reklama
Reklama