Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Šiklův mlýn – westernové městečko

Největší zábavní westernový areál v České republice – se nalézá v malebném údolí říčky Bobrůvky. Při návštěvě uvidíte Ameriku z dob jejího osídlování. Potkáte se s kovboji, pistolníky, Indiány, zlatokopy ale i barovými tanečnicemi, vše v dobových stavbách i interiérech. Po dobu hlavní letní sezony (květen až srpen) máte možnost 2x denně shlédnou velkou westernovou show s ukázkami kovbojského umění práce s lasem, bičem i pistolí, drezůru koní pro filmové a kaskadérské účely, akční divadlo a další zajímavosti. Prázdninové víkendy jsou obohacené o mimořádné akce, mezi ty například patří Rodeo Show, Noční ohňová Show, Koncerty předních českých interpretů z oblasti country a folku a Mexické dny.

Poloha:

mapa_sikluvmlyn.gif

Tuto lokalitu jsme ještě osobně nenavštívili. Pokud máte informace a fotografie, které mohou rozšířit tento článek, pošlete nám je prosím. Děkujeme

Zdroj informací:

2 komentáře

  1. Bajabeza napsal:

    tak my tam byli loni na konec prázdnin v posledním týdnu a byli jsme velmi zklamaní. Měli derniéru-poslední představení. Skoro všichni účinkující byli opilí a z představení měli srandu. děcka se těšila a tak blbě to dopadlo. Už nikdy tento Šiklův mlýn.

  2. Gabi napsal:

    Šiklův mlyn jsme navštívíli počas letních prázdnin i s dcerami, které tam byli velmi spokojemé a moc se jim tam líbilo. Určitě to nebyla naše poslední návštěva ale jistě si to ještě zopakujeme. Celému kolektivu pracovníků a zanítěncům patří náš obdiv a velké díky.