Rodinný výlet na Chodsko – zábava a turistické publikace zdarma

Rodinný výlet na Chodsko


Udělejte si s celou rodinou výlet na Chodsko. Pobavíte se vy i vaše děti, určitě nebudete litovat. Zavítejte na zábavný chodský den do Domažlic, kde je kromě zábavy přichystána i výstava ucelené řady propagačních materiálů týkajících se historických, přírodních a jiných zajímavostí Plzeňského kraje.
Poznat Chodsko můžete „zblízka“ dne 17. listopadu v Domažlicích v Muzeu Chodska. Tady se rozhodně budou bavit i vaše děti. Máte rádi pravé chodské koláče? Nebo jste je snad nikdy neochutnali? V sobotu si je můžete i s dětmi sami nazdobit, pomohou vám profesionální pekařky, které na Chodsku pečou koláče po desetiletí. Zážitkem může být i točení chodské keramiky. Málokdy se vám poštěstí, že si můžete zcela vyzkoušet hrnčířské řemeslo. Navíc chodská keramika to je pojem. Muzeum Chodska si budete moci zdarma prohlédnout, uvidíte i ukázky dalších tradičních řemesel a ochutnáte chodské speciality.
Plzeňský kraj v letošní turistické sezóně vydal hned několik nových publikací. Jedním z posledních počinů je publikace Chodsko a turistický průvodce Šumava, Český les a bavorské příhraničí.
Turistický průvodce Šumava, Český les a bavorské příhraničí vás provede touto nádhernou krajinou a doporučí nejrůznější turistické trasy v centrální části Šumavy a přilehlém Českém lese. „Průvodce nabízí 24 doporučených turistických tras pro různé cílové skupiny – pěší, cyklisty, lyžaře, vodáky, pro všechny věkové kategorie, ale také rodiny s dětmi i zdravotně handicapované,“ upřesňuje vedoucí oddělení cestovního ruchu Plzeňského kraje Ilona Šnebergerová.
Také Chodsko má novou publikaci. Prozradí vám o tomto nádherném regionu to, co možná nevíte. Publikaci o Chodsku a další propagační i reklamní materiály o Plzeňském kraji získáte zcela zdarma právě při chodském dni 17. listopadu.
Workshop nabídne všem zájemcům zajímavě ztvárněnou výstavu ucelené řady propagačních materiálů týkajících se historických, přírodních a jiných zajímavostí Plzeňského kraje. Představeny tak budou nejnovější mapy různého zaměření, letáky, brožury, image.
Více na turistickém portále Plzeňského kraje www.turisturaj.cz.
Projekt Do Plzeňského kraje za přírodou, tradicemi a gastronomií je spolufinancován Evropskou unií.

 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Do Moravské Třebové za aktivním vyžitím i relaxací

Icon 14.03.2021

Patříte mezi ty, kteří se snaží aktivně trávit svůj volný čas? Zamiřte do Moravské Třebové...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Rožmitál pod Třemšínem

Icon 19.06.2021

Rožmitál pod Třemšínem je malebné město, které leží v krásném údolí pod zalesněnými brdský...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Hamr na Jezeře

Icon 08.02.2021

Hamr na Jezeře leží uprostřed překrásné přírody s borovými lesy a výraznými pískovcovými ú...

Celý článek

Vsetín

Icon 08.03.2021

Město Vsetín leží na úpatí Beskyd a Javorníků v údolí řeky Vsetínské Bečvy, která jej...

Celý článek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama