Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Pilsner fest 2010

Datum konání : 27. – 28. 8. 2010
Místo konání : Pivovar Plzeňský Prazdroj

Pilsner Urquell, Gambrinus a město Plzeň – kandidát na Evropské hlavní město kultury – pořádají oslavu plzeňských piv, gastronomie a hudby.Zveme vás na nový ročník Pilsner Festu, který se bude konat ve dnech 27. 8. – 28. 8. 2010 v pivovaru Plzeňského Prazdroje. Letos opět slaví společně Gambrinus a Pilsner Urquell.

Hudebním fanouškům nabídne dvoudenní festival celkem 25 kapel nejrůznějších hudebních žánrů. Hrát se bude na dvou pódiích přímo v prostorách plzeňského pivovaru. Účast na festivalu přislíbily mimo jiné i tito známí umělci: J.A.R., Support Lesbiens, Mig 21 nebo Tři sestry. Poslední zmíněná si pro Pilsner Fest připravila zcela novou písničku, která poprvé zazní právě v Plzni na konci srpna. Jednotlivé kapely také předvedou zajímavý hudební vláček. Na závěr vystoupení každé kapely zazní něco z repertoáru těch, kteří se na podium teprve chystají. Uslyšíme tedy vskutku netradiční kombinace: Tři Sestry zahrají tóny známé od Xindla X, Visací Zámek si zkusí hip hop Kapitána Lásky a třeba Jirka Macháček přitvrdí a pustí se do skladby od Sunshine.

* Kuchařská show Zdeňka Pohlreicha
* Autogramiády sportovních hvězd
* Škola čepování piva
* Golfová akademie Pilsner Urquell
* Městečko zábavy Gambrinus
* Pivní atrakce a soutěže

Čekají na vás jedinečné pivní speciály, netradiční prohlídky plzeňského pivovaru, Pivovarského muzea nebo Plzeňského historického podzemí.

Připraven je také speciální doprovodný program, setkání se sportovními legendami, kulinářská zóna, živé sochy, ohňostroj a samozřejmě atrakce z G-City, městečka zábavy.

Vstup na festival je zdarma.

Naplánujte si na konec prázdnin výlet do Plzně a užijte si s námi Pilsner Fest 2010!
Přijďte v červené za Gambrinus nebo tmavě zelené za Pilsner Urquell a vyhrajte pivo na celý rok zdarma.

Pojďte s námi překonat rekord v hromadném přípitku v pátek 27.8. v 19:00 hod. v pivovaru. Pivo na přípitek zdarma!

www.Plzeň.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.