Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Noc na Karlštejně v Mníšku

Datum konání: 25.6.2010, 26.6.2010, 27.6.2010
Místo konání : Státní zámek Mníšek pod Brdy

Státní zámek Mníšek pod Brdy a Naše noviny uvádějí unikátní a výpravné divadelní představení – původní muzikál NOC NA KARLŠTEJNĚ. V červnu budou moci návštěvníci mníšeckého zámku obdivovat výkony Vladimíra Čecha, Pavla Vítka, Štěpána Raka, jeho syna Matěje, dobřichovických a řevnických ochotníků i poberounských starostů a to poprvé v pátek 25. června, v sobotu 26. června a v neděli 27. na nádvoří mníšeckého zámku.

Původní verze muzikálu, v němž znějí všechny skladby známé ze stejnojmenného filmu, se na nádvoří zámku v Mníšku poprvé hrála v létě 2006. Zaznamenala obrovský úspěch – všechny reprízy byly už dopředu vyprodané.

V hlavních rolích se objeví známé a populární tváře – císaře Karla IV. si zahraje moderátor Vladimír Čech, vévodu bavorského Štěpána senátor Jiří Obelfalzer, v roli Peška se představí zpěvák Pavel Vítek. Postavy vypravěče se zhostí excelentní kytarista Jan-Matěj Rak. Doplní je ostřílení a mnoha rolemi prověření ochotníci – Monika Vaňková v roli císařovny Alžběty, Pavla Švédová v roli Aleny, Petr Říha v roli arcibiskupa Arnošta z Pardubic, jeho žena Alena v roli hofmistryně Ofky či Roman Tichý v roli krále cyperského Petra.

Spolu s herci a zpěváky se vystoupí šermíři, tanečnice a metači ohně. Chybět nebude ani koza či koně.

Vstupné:
dospělí: 160,- Kč/ děti do 130 cm: 110,- Kč

Rezervace na telefonním čísle 318 590 261 nebo na e-mailu: mnisek@stc.npu.cz. Informace o platbě převodem tamtéž.

Kontakt:

Nám. F. X. Svobody 1, Mníšek pod Brdy
252 10
tel: +420 318 590 261
mnisek@stc.npu.cz
www.zamek-mnisek.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.