Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Dostihové závodiště Velká Chuchle

DSC_7439.JPGKdo by neměl rád koně? V jejich těsné blízkosti se můžete ocitnout, pokud si jako cíl nedělního odpoledního výletu zvolíte dostihové závodiště ve Velké Chuchli. Začíná druhá polovina dostihové sezóny a zde můžete prožít napětí z dostihů a vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku nebo využít prolézačky, houpačky a skluzavku na rozlehlém trávníku. Bohužel stav některých atrakcí je bohužel špatný a tak je třeba děti mít na pozoru. Věřím ale že se to brzy změní, neboť návštěvníků s dětmi přibývá.
Přístup na dostihové závodiště je bezbariérový z hlavního vchodu – pokud otevřou bránu pro vjezd.

Dopravní spojení:

Autobus 172 nebo 204
Autem – směr Zbraslav, Strakonice, odbočka Velká Chuchle

Poloha:

mapa_chuchle.gif

Fotografie:

PICT0374.JPG
PICT0360.JPG
DSC_7439.JPG
DSC_7432.JPG
DSC_7403.JPG

5 komentářů

  1. Majda napsal:

    Chodím do Velké Chuchle do školy. Věnuji se koním a mohu vám s čistým svědomím říci, že kdyby kůň sám nechtěl, žádný závod nepoběží. Kůň ví moc dobře co dokázal a i ve stáji to dá ostatním koním najevo. Opovrhuji lidmy, kteří koně týrají či jakkoliv zneužívají, ale on sám s láskou pracuje, pochopí své řemeslo, ať se jedná o závod, tahání vozu či klád. I koně mají vrtochy, dobrou – špatnou náladu, ale ten kdo řekne, že jsou pro závody nebo práci zneužívaní, zřejmě viděl koně jenom na pohlednici. Jak bylo řečeno, majitelé (na bohužel vyjímky) své koně milují a jsou schopni zadlužit vlastní dům aby ho vyléčili i za cenu konce jeho závodních dní.

  2. Borgi napsal:

    Dostih vznikl sice k pobaveni lidi ,ale jsou tam hlavne penize.Nemas pravdu pracovala jsem v nekolika dostihovych stajich a jejich majtele je miluji….zraneni jakehokoliv i toho nejslabsiho nesli tezce….