Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Bambiriáda 2008

(22.-25.5.08 ve 28 městech) Jubilejní 10. ročník Bambiriády proběhne pod mottem “Nestůj, pojď se přidat! Máš právo mít kamarády”. Každý touží po opravdovém kamarádství a sdružení dětí a mládeže pomáhají pestrou, zajímavou a hravou činností k naplnění tohoto snu. Vezměte s sebou kamaráda a přijďte za námi nebo počkejte a třeba ho najdete právě na Bambiriádě!

Bambiriáda 2008


Grafika programu je inspirována tangramem. Tangram je čínská hra na procvičování myšlení. Vychází z myšlenky vytvářet různé postavy či předměty ze sedmi běžných geometrických obrazců: pěti trojúhelníků – dvou velkých, jednoho středního a dvou menších, čtverce a rovnoběžníku.

Bambiriáda je určena pro všechny děti, které se chtějí přijít podívat, něco si vyzkoušet, něco se naučit, něco si zahrát. Je také i pro rodiče s dětmi, pro školy a pro každého, kdo se nechce nudit nebo sedět u televize. Děti tak samy mohou zjistit, co by je nejvíce bavilo a zajímalo a následně si mohou vybrat pravidelnou aktivitu pro svůj volný čas.

Ve všech městech je Bambiriáda zdarma. Navíc každý návštěvník dostane vstupenku, která umožní návštěvu do celé řady zajímavých objektů (muzea, výstavy, památkové objekty) zdarma nebo za výhodné vstupné.

Bambibod
Součástí informačního servisu Bambiriády 2008 je rozcestník www.bambibod.cz. Bambibod slouží především rodičům k vyhledávání těch “správných” volnočasových aktivit pro jejich děti. Bambibod má dvě základní ztvárnění: elektronickou prezentaci a konkrétní prezentaci nabídky přímo na akci Bambiriáda.
Pořádající města

Odkazy: www.bambiriada.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.