Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Mezinárodní festival vodních sportů Wave 2009

Mezinárodní vodní slalom, adrenalinový boater cross, rafting pro veřejnost, river tubing, beach volejbal, koncerty známých kapel, tombola o věcné ceny (lodě, tandemové seskoky,…) … Vše zdarma.

Čtvrtý ročník mezinárodního vodáckého festivalu Wave. Zahajuje v pondělí 27.7.2009 mezinárodním tréninkovým campem mladých vodních slalomářů pod vedením špičkových světových závodníků (do středy 29.7.2009), pokračuje ve čtvrtek a v pátek závodem Wave2009 Teen Cup, zařazeným do seriálu Teen Cup, neoficiálního světového poháru mládeže ve vodním slalomu.

Vrcholem celého festivalu bude sobota 1.8. a neděle 2.8.2009. Tyto dny budou nabité událostmi jak ke shlédnutí, tak i k aktivní účasti. Vedle sledování Wave2009 ICF Slalom Race – mezinárodních závodů ve vodním slalomu a divácky velice atraktivního boater crossu a super boater crossu, se veřejnost může aktivně zúčastnit otevřeného závodu v inline crossu, raftingu a raft rodea pro veřejnost pod vedením zkušených instruktorů (zdarma), plavání v divoké vodě, beach volejbalu. K dispozici budou rovněž atrakce pro děti a tombola o opravdu hodnotné ceny. V pátek a v sobotu koncerty populárních kapel od 19 až do 24 hodin. Vstup do areálu, na tribuny i na koncerty ZDARMA.

www.wave-festival.com

2 komentáře

  1. Beltsasar napsal:

    Budeme se na Vás těšit.. 🙂

  2. Jana napsal:

    Byli jsme tam vloni a stálo to za to. Napínavé závody, ty na turistických kánoích byla opravdu legrace, manžel se svezl se synem na raftu. Je tam i cukrárna a restaurace. V tombole jsme byli jen jedno číslo vedle od výhry turistické kanoe. Letos půjdeme určitě zase.