Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Prodáváte? Kupujete? Využijte dětský bazar!

Zdarma můžete na stránky umístit soukromou nabídku či poptávku dětského zboží, turistických potřeb a všeho, co souvisí nejen s turistikou a výlety. Rubriku Dětský bazar naleznete zde.
Jak?
b) Zaregistrujte se zde a po přihlášení vložte svůj inzerát formou příspěvku do rubriky Dětský bazar. Váš inzerát se začne zobrazovat až po kontrole naší redaktorky.

a) Zašlete nám e-mail s vaši nabídkou / poptávkou a přiložte případné fotografie. Nezapomeňte na kontaktní informace. Jakmile Váš inzerát zveřejníme budeme Vás o tom informovat.

1 komentář

  1. lizard75 napsal:

    Prodám trojkombinaci kočárku Chicco. Zahrnuje sporťák-golfky, autosedačku a hlubokou korbičku – obojí lze velice snadno nacvaknout na kostru kočárku tzv. click-clack systém (bez adaptérů). Skvělá cestovní kombinace, lehoučký. Velmi jednoduše a rychle se složí do auta, pak i rozloží. Hluboká korbička je polohovací. Modro-žlutá barevná kombinace, jemná kostka. Přední kolečka otočná o 360°, lze zaaretovat. Ke kočárku je i pláštěnka a batůžek v barvě kočárku. V dobrém stavu. Pořizovací cena 16 000. Dohoda možná.