Dětské Disney odpoledne na Smíchovské pláži

Zábavně-soutěžně-vzdělávací Disney odpoledne na Smíchovské pláži v Praze (nedaleko Palackého mostu) jistě potěší všechny děti i jejich rodiče, nabízí jim totiž příjemně strávený čas plný zábavy. Ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hod. čekají na Smíchovské pláži skvělé hry, soutěže, hudba a spousta zábavy ze světa Walta Disneye. Potapěči navíc před očima návštěvníků vyloví z vody tajemný poklad.  Vstup je zdarma.
Pro děti jsou připraveny nejrůznější zábavné hry a soutěže, koncert dětského Kühnova sboru, dětský fotokoutek, základní výuka taneční choreografie nebo třeba výtvarné dílny s facepaintingem (malování na obličej) či malováním balónků. Pro velké i malé kluky bude připravena přehlídka jejich věčných snů – lodí, vrtulníků a autíček na dálkové ovládání. Děti si spolu s rodiči mohou jako předzvěst blížících se prázdnin užít také klasické opékání buřtů.
Celým odpolednem bude všechny návštěvníky provázet moderátorka Adéla Gondíková. Akce se zúčastní jako hosté herečka Veronika Žilková s dětmi, herec Jakub Štáfek ze seriálu Ulice (Matěj), představitelka Terezky ze stejného seriálu Patricie Solaříková, herec Petr Vacek, moderátorka Markéta Mayerová s dětmi a také populární finalistka Superstar Markéta Konvičková. Mladé diváky také zajisté potěší vystoupení Báry Kubešové, vítězky soutěže Staň se hvězdou Disney Channel – Hannah Montana, a Sandry Rosové, která získala první místo Top Talent v americké soutěži Stars At Sea. Pro talentované děti a jejich ambiciózní rodiče bude k dispozici také koutek Kids face scouting, kde bude velká agentura vybírat děti do filmů a reklam.
Vyvrcholením programu bude představení Velké Superhry pro celou rodinu. Všechny děti a rodiče jsou tedy srdečně zváni ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hodin do této skvělé společnosti na Smíchovskou pláž v Praze.
Smíchovská pláž se nachází na náplavce Hořejšího nábřeží. Pláž tvoří 200 metrů dlouhá písčitá plocha vybavená lehátky, slunečníky, sprchami, převlékárnami, zázemím pro letní sporty, pódiem pro kulturní program a molem pro jachty a parníky. Cateringové zázemí je zajištěno proškoleným personálem, který návštěvníky obsluhuje jak pod širým nebem, tak v zastřešených barech nacházejících se ve středu pláže a poskytujících veškerý komfort.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Pohádkový hrad a zámek STARÉ HRADY u Jičína

Icon 25.12.2020

Kam s dětmi na výlet, aby se bavila celá rodina? Vydejte se na Staré Hrady, na hrad a záme...

Celý článek

Město Chrudim

Icon 16.01.2021

Chrudim je největším městem turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko. Leží na rozhraní Želez...

Celý článek

Do Moravské Třebové za aktivním vyžitím i relaxací

Icon 14.03.2021

Patříte mezi ty, kteří se snaží aktivně trávit svůj volný čas? Zamiřte do Moravské Třebové...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Icon 07.03.2021

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o., sídlí od roku 2000 v novogotickém zá...

Celý článek

Dům U Zlatého prstenu

Icon 01.01.2021

Počátky dějin domu U Zlatého prstenu souvisí s jeho polohou v těsném sousedství Týnského d...

Celý článek
Reklama
Reklama