Dětské Disney odpoledne na Smíchovské pláži

Zábavně-soutěžně-vzdělávací Disney odpoledne na Smíchovské pláži v Praze (nedaleko Palackého mostu) jistě potěší všechny děti i jejich rodiče, nabízí jim totiž příjemně strávený čas plný zábavy. Ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hod. čekají na Smíchovské pláži skvělé hry, soutěže, hudba a spousta zábavy ze světa Walta Disneye. Potapěči navíc před očima návštěvníků vyloví z vody tajemný poklad.  Vstup je zdarma.
Pro děti jsou připraveny nejrůznější zábavné hry a soutěže, koncert dětského Kühnova sboru, dětský fotokoutek, základní výuka taneční choreografie nebo třeba výtvarné dílny s facepaintingem (malování na obličej) či malováním balónků. Pro velké i malé kluky bude připravena přehlídka jejich věčných snů – lodí, vrtulníků a autíček na dálkové ovládání. Děti si spolu s rodiči mohou jako předzvěst blížících se prázdnin užít také klasické opékání buřtů.
Celým odpolednem bude všechny návštěvníky provázet moderátorka Adéla Gondíková. Akce se zúčastní jako hosté herečka Veronika Žilková s dětmi, herec Jakub Štáfek ze seriálu Ulice (Matěj), představitelka Terezky ze stejného seriálu Patricie Solaříková, herec Petr Vacek, moderátorka Markéta Mayerová s dětmi a také populární finalistka Superstar Markéta Konvičková. Mladé diváky také zajisté potěší vystoupení Báry Kubešové, vítězky soutěže Staň se hvězdou Disney Channel – Hannah Montana, a Sandry Rosové, která získala první místo Top Talent v americké soutěži Stars At Sea. Pro talentované děti a jejich ambiciózní rodiče bude k dispozici také koutek Kids face scouting, kde bude velká agentura vybírat děti do filmů a reklam.
Vyvrcholením programu bude představení Velké Superhry pro celou rodinu. Všechny děti a rodiče jsou tedy srdečně zváni ve čtvrtek 17. 6. od 14 do 19 hodin do této skvělé společnosti na Smíchovskou pláž v Praze.
Smíchovská pláž se nachází na náplavce Hořejšího nábřeží. Pláž tvoří 200 metrů dlouhá písčitá plocha vybavená lehátky, slunečníky, sprchami, převlékárnami, zázemím pro letní sporty, pódiem pro kulturní program a molem pro jachty a parníky. Cateringové zázemí je zajištěno proškoleným personálem, který návštěvníky obsluhuje jak pod širým nebem, tak v zastřešených barech nacházejících se ve středu pláže a poskytujících veškerý komfort.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Hrad Kost - Český ráj

Hrady a zámky České republiky

Icon 16.06.2021

Již za měsíc se otevře většina bran našich hradů a zámků. Oblíbená místa pro výlety s rodi...

Celý článek

Muzeum Hrotovicka

Icon 17.06.2021

Rekonstrukce objektu č. p. 2 v letech 2016-2018 vedla k vytvoření nového Muzea Hrotovicka....

Celý článek

Dům přírody Pálavy

Icon 12.04.2021

V barokní památkově chráněné budově na dolnověstonickém náměstí vzniká Dům přírody Pálavy.

Celý článek

Písecko – Blatensko

Icon 15.05.2021

Jeden z nejmalebnějších koutů Jihočeského kraje najdete na půli cesty mezi Prahou a Českým...

Celý článek

Prohlídky Prahy formou hry v mobilní aplikaci

Icon 22.05.2021

Co to je prohlídka s kvizem? Průlomový formát prohlídek s kvízem Jedná se o jedinečný...

Celý článek

Lodní doprava po Orlické přehradě

Icon 17.05.2021

Vzhůru na palubu, dálky volají! A to v případě největšího vodního díla na řece Vltavě...

Celý článek
Reklama
Reklama