Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Adventní pobyt s dětmi na Šumavě aneb než přijdou Vánoce…

Datum konání: 28.11.2010 – 3.12.2010

Místo konání: Aparthotel Šumava 2000, Náměstí 8, Kašperské Hory, 34192, Vstupné: 3290
Pobyt pro maminky nebo i celou rodinu s malými dětmi s programem s vánoční tématikou, luxusní masáží pro maminky a předvánočním překvapením pro prťata i dospěláky. Tento pobyt je koncipován také jako ozdravný na posílení imunity před zimou.Program pro děti je rozdělený vždy na dopolední a odpolední část. Budeme se snažit být co nejvíce venku, samozřejmě záležet bude na počasí (někdy bývá touto dobou už docela dost sněhu…). Budeme vyrábět vánoční ozdoby, dárky a přáníčka, péct cukroví, pojedeme se společně podívat na krásný pohyblivý betlém do Sušice. Odpoledne budeme hrát různé hry, chybět nebudou ani soutěže, maškarní bál nebo výlet za zvířátky. Čeká nás i večerní cesta s lampiony po stopách kašperskohorských skřítků, a překvapení pro všechny.
Ozdravná část pobytu zahrnuje např. 2 x návštěvu solné jeskyně s klidovým programem pro děti , zábavné cvičení pro děti, volný vstup pro celou rodinu do relaxačního centra hotelu od pondělí do čtvrtka od 17 do 20 hod., díky němuž se děti mohou spolu s rodiči otužovat v sauně a inhalovat v parní kabině. Provoz sauny i páry bude přizpůsoben pro návštěvu s dětmi, včetně aromaterapie. Rodiče se navíc mohou během zajímavého povídání dozvědět cenné informace o možnostech posilování imunity dětí.
Pokud budete mít jakékoliv další dotazy či zájem o rezervaci nabízeného pobytu, můžete nám napsat na náš e-mail info@sumava2000.cz, nebo zavolat na tel. 376 54 69 10.

www.aparthotel-sumava.cz

Komentáře lze přidat přes facebook.