25. UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVA OPUŠTĚNÝCH KOČEK

V neděli 2. října 2011 pořádáme 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Přijďte se podívat na kočičky, kocourky a koťátka. Ti všichni zde budou hledat nový domov.

Vstupné: 25 Kč, děti zdarma.

O VÝSTAVĚ
Srdečně zveme všechny milovníky kocourů, kočiček a koťátek na 25. umísťovací výstavu opuštěných koček, která se bude konat 2. října 2011 v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Od 10:00 do 17:00 hodin si zde můžete vybrat mňoukajícího kamaráda, kterému tím splníte jeho přání – mít nový domov. Vstupné na výstavu je 25 Kč, děti mají vstup zdarma.
Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet kočiček a současně získat krmení pro ty, které zůstávají v útulcích a které se nemohly výstavy zúčastnit.
Na výstavě si budete moci v obchůdku 24 tlapek zakoupit chovatelské potřeby (záchůdky, přepravky, stelivo, hračky) a krmivo, včetně dobrůtek a pamlsků, pro vaše domácí mazlíčky, kteří už na vás doma čekají, ale i pro ty, které si právě odnesete z výstavy. Budou zde i charitativní krámky, ve kterých si budete moci zakoupit pelíšky, hračky a jiné drobnosti.
JAK SE ZA NÁMI A HLAVNĚ ZA KOČIČKAMI DOSTANETE
Umisťovací výstava opuštěných koček se koná v prostorách ŠVEHLOVY SOKOLOVNY, TJ SOKOL Hostivař, U Branek 674, Praha 10. Za kočičkami se dostanete autobusy 181, 271 do zastávky Sklářská nebo tramvajemi 22 a 26 do zastávky Nádraží Hostivař a dále již pěšky. Podrobněji vše uvidíte na mapce. Za kočičkami vás ze zastávek dovedou ukazatelé.
JAK NÁM MŮŽETE POMOCI
PRÁCE NA VÝSTAVĚ
Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s výstavou ve dnech 1.10.2011 a 2.10.2011. Pokud máte zájem nám pomoci, ozvěte se, prosím, na e-mail – [email protected]
Dále velmi uvítáme pomoc s propagací – roznášení letáčků, vyvěšení plakátů a zveřejnění reklamních bannerů.
V sobotu 1 října v 9 hodin ráno je nutné postavit klece, vydezinfikovat je, vyparádit a připravit pro kočičky a v neděli 2. října po 17 hodině vše uklidit a složit. Současně potřebujeme pomocníky, kteří budou komunikovat s návštěvníky a vysvětlí jim vše, co je potřeba vědět při pořízení dalšího člena rodina – kočičky. Ale také pomocníky, kteří budou „k ruce“ těm útulkům a depozitům, kteří budou potřebovat pomoci při umisťování kočiček.
DROBNÍ DÁRCI A SPONZOŘI
Velmi nám pomůžete, pokud nám donesete:
– čistící prostředky
– konzervy a jiné pamlsky pro kočičky
– pelíšky a hračky – i ty, které už vašeho domácího mazlíčka omrzely
Případně se pokusíte zajistit další sponzory výstavy, nebo finanční prostředky. Finanční příspěvky v libovolné výši zasílejte na náš účet č. 179500872/0300, v.s. 2112011.

Tyto finanční prostředky budou použity na úhradu nákladů spojených s výstavou (pronájem prostor, energie, telefony …) a pro útulky a depozita, která se jí zúčastní, aby z nich mohly zajistit krmení a zdravotní péči pro své kočičky.

Více info na www.psoz.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Do Moravské Třebové za aktivním vyžitím i relaxací

Icon 14.03.2021

Patříte mezi ty, kteří se snaží aktivně trávit svůj volný čas? Zamiřte do Moravské Třebové...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Muzeum romské kultury

Icon 26.01.2021

Unikátní muzeum, které bylo otevřeno v roce 1991, leží pouze 10 minut od centra Brna. Chlo...

Celý článek

Hamr na Jezeře

Icon 08.02.2021

Hamr na Jezeře leží uprostřed překrásné přírody s borovými lesy a výraznými pískovcovými ú...

Celý článek

Město Šluknov – nejsevernější město ČR

Icon 01.02.2021

Město Šluknov, po němž je pojmenován i Šluknovský výběžek, je výchozím bodem do krásné pří...

Celý článek

Vsetín

Icon 08.03.2021

Město Vsetín leží na úpatí Beskyd a Javorníků v údolí řeky Vsetínské Bečvy, která jej...

Celý článek
Reklama
Reklama