ZIMA V LÁZNÍCH ROYAL SPA

Zima v lázních


Nádherné barevné podzimní dny už jsou definitivně za námi. Začíná zima a tato doba je jako stvořená pro příjemnou relaxaci a odpočinek v lázních.
Přijeďte si užít odpočinku a pohody do pohádkových zimních lázní. Navštivte lázeňské a wellness hotely ROYAL SPA, nechte se hýčkat a načerpejte sílu právě v našich lázeňských a wellness hotelech.
 
Ideální kombinace lyžování a odpočinku v termálních pramenech
Navštivte krásné prostředí Jeseníků, kde si můžete zalyžovat v blízkých lyžařských areálech, odpočinout v  termálních pramenech a nechat se hýčkat pod rukama profesionálů  v Termálních lázních Velké Losiny. Pro letošní zimní sezonu jsme připravili Lyžařské pobyty se ski pasem a balíčkem wellness procedur v ceně pobytu.
Milovníky lyžování a rodiny s dětmi jistě nadchne prostředí Wellness hotelu Diana Velké Losiny, který naleznete na okraji kouzelného lesa s jedinečným výhledem na hřebeny Hrubého Jeseníku, nedaleko Termálních lázní Velké Losiny. Vyhlášená kuchyně, široká nabídka wellness centra, ochotný a milý personál, to vše nabízí Wellness hotel Diana.  Objednejte si Lyžařské pobyty s volným vstupem do termálního bazénu a ski pasem v ceně.
Nádherná zimní dovolená v Beskydech
Zimní dovolená ve Wellness hotelu Energetic Rožnov pod Radhoštěm dodá Vašemu tělu potřebnou dávku energie. Nabrat nové síly a udělat něco pro své zdraví můžete ve wellness centru s bazénem a whirlpoolem, finské sauně nebo parní lázni. Vynikající kuchyni Vám nabídne stylová koliba Kordulka s nabídkou tradičních valašských specialit. A v nedalekých lyžařských areálech si můžete užít lyžování a nádhernou zimní přírodu Beskyd. Úžasnou dovolenou pro lyžaře, milovníky krásné přírody nebo rodiny s dětmi ve Wellness hotelu Energetic nabízí Lyžařské pobyty.
Načerpejte energii v lázních Luhačovice
Lázeňský hotel Miramare Luhačovice se díky vysoce kvalifikovanému zdravotnickému personálu a široké nabídce služeb řadí mezi nejkvalitnější a nejrespektovanější lázeňská zařízení v České republice. V hotelech Miramare si můžete vybírat z více než 80 lázeňských, wellness a nadstandardních procedur. Takto široká nabídka je velmi ojedinělá. Pro lázeňské nováčky je zde připraven pobyt “Lázně na ochutnávku”.  Energii na nadcházející zimu můžete načerpat třeba při “Preventivním programu”.
Sirnaté lázně a pobyt „šitý na míru“
V srdci Moravského Slovácka se nachází Sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves, ležící v rovinaté krajině obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat a z druhé Chřibami s typickou dominantou hradu Buchlov. Lázeňští hosté jistě uvítají program, který je jim „ušitý přímo na míru“ a i ti, kteří dosud nad návštěvou lázní váhali, si zde jistě také přijdou na své.
Kouzelná zima v Mariánských Lázních
Lázeňský hotel ROYAL, který naleznete v Mariánských Lázních, na okraji překrásného lesoparku, ale přesto v blízkosti centra města, nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů. Speciální zimní pobyt “Zimní vital kúra“ Vám pomůže načerpat potřebnou energii, dodá novou vitalitu a nabídne spoustu gastronomických zážitků. Lyžaři ocení 300 m vzdálenou sjezdovku.
Komerční sdělení

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

BRuNO family park – zábavní park v Brně!

Icon 25.12.2020

Největší zábavní park v Brně! 40 atrakcí na 4 000 m2 ve vnitřní klimatizované čá...

Celý článek

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus

Icon 21.03.2021

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus jsou otevřeny každý den kromě pondělí, a to od...

Celý článek

S DĚTMI za zážitky pro ty nejkrásnější chvíle

Icon 14.06.2021

Jak je to ještě daleko? Kdy už tam budeme? A proč musíme jet zrovna tam? Typické otázky z ...

Celý článek

Hurvínek slaví neuvěřitelné 95. narozeniny

Icon 30.04.2021

95 je úctyhodný věk. Takového věku se obvykle dožívají pouze senioři! A Hurvínek je malý k...

Celý článek
Reklama
Reklama