Olomoucký Avon pochod 2013 – mimořádná akce solidarity a naděje

Růžová 100% naděje

Růžová 100% naděje


Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje.
A 100% naděje se letos bude skloňovat ve všech pádech. Právě z ní je totiž ušito Tričko proti rakovině prsu 2013, jenž je vstupenkou na letošní Avon Pochod, který se letos již podruhé koná také v Olomouci.
31. srpna 2013 se uskuteční již druhý ročník olomouckého Avon Pochodu. Pochod proti rakovině prsu, jehož trasa je dlouhá 4 km, startuje ve 12 hodin ze Smetanových sadů. Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program, který na startu začíná již v 10 hodin a od 13 hodin opět pokračuje ve Smetanových sadech– cíli Pochodu. Během odpoledne vystoupí řada známých osobností – zpěvačky Olga Lounová, Yvetta Blanarovičová, Kamily Nývltová, zpěvák Marian Vojtek, bubeníci Jumping drums a kapely Portless a Quennie-world Tribute band. Avon Pochod v Olomouci mimo jiné podpoří čestní hosté Alice Bendová, Petr Vojnar a Vlasta Korec.  Akce slouží jako pozvánka na Avon Pochod v Praze, který startuje 8. září ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí.
Záštitu nad Avon Pochodem proti rakovině prsu v Olomouci převzal primátor města Olomouc Martin Novotný, který mimo jiné uvedl: „Každou akci, která zvyšuje šance na včasné odhalení zhoubných nádorů, a tedy i na úspěšnou léčbu, je třeba podpořit. A tento pochod k takovým akcím nepochybně patří. Jsem velmi rád, že se Avon Pochod proti rakovině prsu koná už podruhé i v Olomouci.“
avon_01Záštitu dále převzala náměstkyně hejtmana olomouckého kraje paní Mgr. Yvona Kubjátová.
Pro všechny, kteří se rozhodnou podpořit boj proti rakovině prsu, je na Avon Pochodu připraven také bohatý doprovodný program – prohlídka znamének, vzducholoď, koloběžky, skákací hrad a mnoho dalšího.
Na olomouckém Avon Pochodu proti rakovině prsu nemůže chybět tradiční vypouštění balónků, což je nejemotivnější část celého Pochodu. Balónky budou vypuštěny za doprovodu nové hymny Avon Pochodu – Budu tu stát, kterou nazpívala Monika Absolonová s Davidem Deylem. Tento akt není jen vzpomínkou na ty, kteří již nejsou s námi, ale je především dodáním naděje těm, kteří to potřebují.
„Dávat naději nemocným i jejich rodinám je to, oč se snažíme od počátku vzniku tohoto projektu,“ prozradila manažerka PR a reklamy společnosti Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Sponzorujeme řadu organizací zabývajících se prevencí a léčbou rakoviny prsu, která je nejčastějším nádorovým onemocněním, postihujícím zhruba každou osmou ženu. Ale v případě rakoviny prsu platí, že včasná diagnostika dává pacientce velkou naději na vyléčení. Apelujeme na ženy, aby nepodceňovaly prevenci. Jen tak budeme mít naději na vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí.“
Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které lze zakoupit za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, na www.zdravaprsa.cz a v Avon centru Olomouc (Tř .Spojenců 9).
Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milionů korun. Děkujeme!
CHARITATIVNÍ PRODUKTY
Celkový výtěžek z předmětů putuje na Avon konto proti rakovině prsu, z něhož jsou podporovány projekty zaměřené na prevenci podporu nemocných žen a další výzkum tohoto onemocnění.
1.    Dámské Tričko proti rakovině prsu, univerzální velikost, 399,- Kč
avon_02
 
 
 
 
 
 
 
2.    Pánské Tričko proti rakovině prsu, velikosti M/L a XL, 399,- Kč
avon_03
 
 
 
 
 
 
3.    Pouzdro na mobilní telefon, 13 x 8,5 cm, 100,- Kč
avon_04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.    Náhrdelník Crusade, 42 + 9 cm, 150,- Kč
avon_05

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Lodní doprava po Orlické přehradě

Icon 17.05.2021

Vzhůru na palubu, dálky volají! A to v případě největšího vodního díla na řece Vltavě...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek

Tajuplné příběhy okolí Berounky aneb vodácká dovolená v kraji Oty Pavla

Icon 06.06.2021

Vydejte se na 4denní plavbu po královně českých vodáckých řek – Berounce. Klidně se linouc...

Celý článek

Pardubicko za vysvědčení pro malé i velké

Icon 19.06.2021

Odměnu si letos zasloužíme tak trochu všichni. Vysvědčení si ale žádá něco speciálního – c...

Celý článek
Reklama
Reklama