Ještě jeden Vánoční dárek pro děti v BRNĚ

Brněnské maminky s dětmi nemusí obávat, že jim počínaje letošním podzimem zůstanou pouze zablácená či zasněžená pískoviště. Na Pražákově ulici v Brně-Heršpicích totiž kolem 20. prosince otevřou první rodinný zábavní park. Do provozu bude multifunkční hala a symbolicky se tak stává jedním z vánočních dárků Brnu. Svým zaměřením je v České republice ojedinělá. Ano, právě v posledních letech velmi časté výkyvy počasí na podzim a v zimě odstaví z provozu řadu venkovních zařízení pro nejmenší. Hala je krytá a v provozu celoročně.

Na ploše 2600 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích a sportovních zařízení pro děti od dvou do dvanácti let. Narozdíl od komerčních obchodních center a klasických dětských koutků v této hale naleznou děti spoustu překvapení a řadu nezvyklých atrakcí, které je animují k pohybu a různým hrám. Každá z nich symbolizuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak park umožňuje uskutečnit cestu kolem světa.

Všechna zařízení v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou i dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům čtenářský a internetový koutek či sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů je tak možno prožít v Bongu společně celý den plný zábavy, pohybu i odpočinku.

Školy a jiné kolektivy zase mají možnost výletu do tohoto zábavního parku spojeného se vzdělávacím a tělovýchovným programem. Jako bonus nabízí hala také různé oslavy, zejména pak velmi oblíbené oslavy dětských narozenin.

Hlavním posláním je rodinám, školám a jiným organizacím poskytnout příjemné prostředí, kde se děti bezpečně pobaví a rodiče si oddechnou, a to bez ohledu na roční období.
Opravdový dárek Brnu je však nabídka základním školám v pěti čtvrtích Brna, na dvou až čtyř hodinové návštěvy haly a to úplně zdarma. Od jara příštího roku je v plánu řada programů nejen pro děti. Můžeme se těšit také na různá představení, divadélka či koncerty.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek

Tajuplné příběhy okolí Berounky aneb vodácká dovolená v kraji Oty Pavla

Icon 06.06.2021

Vydejte se na 4denní plavbu po královně českých vodáckých řek – Berounce. Klidně se linouc...

Celý článek

Sedačky na kolo Bobike

Icon 26.08.2021

Značka cyklosedaček Bobike je díky svému původu v Nizozemí oblíbená především v zemích Ben...

Celý článek

DEN PRO OSTROV. Tradiční akce pro celou rodinu

Icon 07.06.2021

Nenechte si ujít zábavnou akci pro celou rodinu. V programu vystoupí ostrovské kapely, pre...

Celý článek

Je to tady! MINI B7 na Skalce

Icon 15.09.2021

Zábavný den pro malé i velké sportovce. B7 je mezi běžci známý pojem. Na Skalce si ji může...

Celý článek
Reklama
Reklama