Užijte si prázdniny v největším aquaparku v Česku

Prázdniny v Aquapalace Praha začínají a je na co se těšit.
Během léta vás čekají super akce, jako jsou Bahenní zápasy a NEBE barmanská show nebo Balonkový rekord či Axe beach & Festival Tour 2010. Pro milovníky adrenalinu je připraveno půlkilometru tobogánů, spacebowl, strmé skluzavky a divoká řeka, atrakce 98 metrů dlouhá, simulující opravdový vodní živel. Její převýšení je 5 metrů a za hodinu jí proteče 1,8 milionu litrů vody. Koryto vytváří divoké meandry se zpětnými proudy a peřejemi. Najdete zde také venkovní zónu s pohodlnými lehátky pro relaxaci na sluníčku a čerstvém vzduchu. Občerstvit se svěžím koktejlem a posedět s kamarády můžete v plážovém baru. Kromě venkovního bazénu s vířivými lavicemi a masážní sprchou zde najdete i dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkou.
Kudy proudí divoká řeka?
Řeka začíná v Paláci dobrodružství s tobogány a také v nejvyšším bodě venkovní zóny aquaparku. Jízda je povolena i zdatným dětem, plavcům ve věku od 8 let. Řeka ústí do klidného dojezdového bazénu s fontánou, odkud se po schodišti dostanete opět na start, anebo můžete pokračovat dalším divokým ramenem řeky a rychlým skluzem skrz peřeje se ocitnete v řece s klidnou proudící vodou.

Zvedněte si hladinu adrenalinu

V Paláci dobrodružství se můžete vyřádit na jednom ze šesti tobogánů dlouhých 440 metrů, 3 klouzačkách a spacebowlu nebo si užít jízdu ve visutých tobogánech se zábavnými barevnými tunely i na pneumatice na nejdelším Hypogánu. Pro odvážlivce nabízí vodní svět potápěčskou šachtu o hloubce 8 metrů, kde si po objednání můžete vyzkoušet zkušební ponor za doprovodu profesionálních potápěčů. Pokud vás přepadne hlad nebo žízeň, můžete se občerstvit v jedné z restaurací v areálu nebo na zmrzlinovém baru.
O děti se postaráme
Po stopách vodních příšer i romantických západů slunce pod palmami se můžete s dětmi vydat v Paláci pokladů, který vás nadchne svou pohádkově rodinnou atmosférou. Zadovádět je možné ve vlnách mořského příboje nebo můžete s dětmi prozkoumat vrak pirátské lodi. Pro ty úplně nejmenší je určeno brouzdaliště nebo dětské vodní hřiště se skluzavkou a dalšími vodními atrakcemi. Nechybí zde prostor pro relaxaci na masážní lavici či ve vířivce. Nově je navíc možné v dětském koutku využít služeb animátorky, která vaše ratolesti pohlídá.

Praktické informace

Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.
Kontakt
Aquapalace Praha
Pražská – obchodní zóna 138, Průhonice – Čestlice
+420 271 104 111
[email protected]
www.aquapalace.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Pardubicko za vysvědčení pro malé i velké

Icon 19.06.2021

Odměnu si letos zasloužíme tak trochu všichni. Vysvědčení si ale žádá něco speciálního – c...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Tajuplné příběhy okolí Berounky aneb vodácká dovolená v kraji Oty Pavla

Icon 06.06.2021

Vydejte se na 4denní plavbu po královně českých vodáckých řek – Berounce. Klidně se linouc...

Celý článek

Muzeum strašidel v samém centru Plzně

Icon 09.06.2021

Muzeum strašidel se nachází na západní straně nám. Republiky v samém centru města Plzně. U...

Celý článek

DEN PRO OSTROV. Tradiční akce pro celou rodinu

Icon 07.06.2021

Nenechte si ujít zábavnou akci pro celou rodinu. V programu vystoupí ostrovské kapely, pre...

Celý článek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama