Tipy na koupání na Luhačovicku

Tipy na letní koupání

Kam s dětmi k vodě


Letní parna přímo vybízí k návštěvě plováren, aquaparků a přírodních koupališť, kterých je v Resortu Luhačovice hned několik.
Připravili jsme pro vás několik tipů na nejlepší koupání v Luhačovicích a okolí. Kromě toho, že se příjemně osvěžíte, můžete si tu užít řadu vodních radovánek s celou rodinou.
Letní koupání téměř neodmyslitelně patří k dovolené, prázdninám i letním parnům. Pokud se pohybujete v Luhačovicích a jejich okolí, můžete využít nabídku aquaparku, plovárny, koupališť i přírodního koupání v Luhačovické přehradě. Vybrali jsme pro vás čtyři lokality Resortu Luhačovice, kde je v létě příjemné koupání.
Koupaliště DUHA Pozlovice
Nejhezčí koupaliště v regionu leží přímo na březích Luhačovické přehrady. Návštěvu zde ocení především děti, které se budou moci do sytosti vyřádit na tobogánu, skluzavkách a jiných atrakcích. Rodiče mohou mezitím klidně relaxovat na zelené trávě nebo si dát něco dobrého na zub přímo v areálu, případně v blízkém hotelu Vyhlídka, který má velmi příjemnou restauraci. Během letní sezóny je koupaliště otevřeno od devíti ráno do osmi večer.
Luhačovická přehrada
Nově vyčištěná a napuštěná je letos Luhačovická přehrada, která se tak opět stala příjemným místem pro relaxaci i aktivní odpočinek. Kromě koupání v přírodním prostředí přehrada nabízí také svezení na lodičkách a šlapadlech, výbornou cyklostezku, která vede okolo celé přehrady, a na které se lze svézt i na kolečkových bruslích, naučnou stezku a řadu občerstvení různých kategorií. V parných dnech je to oáza osvěžujícího odpočinku, která se nikdy nezavírá.
Městská plovárna Luhačovice
Krásně zrekonstruovaná Městská plovárna v Luhačovicích přivítá návštěvníky ve funkcionalistickém stylu. Kromě příjemného prostředí pak překvapí především pestrou nabídkou atrakcí v zážitkovém bazénu, vířivkou, parní komorou a v létě pak především slunečními terasami, na kterých lze pohodlně chytat bronz. Otevřeno je zde celoročně od devíti do devíti.
Městské koupaliště Slavičín
Nedaleko zámeckého parku ve Slavičíně je další z koupališť, která zpříjemňují parné letní dny. Koupaliště leží ve stínu stromů, přesto je vzdáleno pouze několik minut od centra města. Rodiny s dětmi jistě ocení dětský bazének, fajnšmekři pak možnost zapůjčení lehátek, která stojí pár korun. Otevřeno je od devíti do devíti.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Pardubicko za vysvědčení pro malé i velké

Icon 19.06.2021

Odměnu si letos zasloužíme tak trochu všichni. Vysvědčení si ale žádá něco speciálního – c...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Tajuplné příběhy okolí Berounky aneb vodácká dovolená v kraji Oty Pavla

Icon 06.06.2021

Vydejte se na 4denní plavbu po královně českých vodáckých řek – Berounce. Klidně se linouc...

Celý článek

DEN PRO OSTROV. Tradiční akce pro celou rodinu

Icon 07.06.2021

Nenechte si ujít zábavnou akci pro celou rodinu. V programu vystoupí ostrovské kapely, pre...

Celý článek

Muzeum strašidel v samém centru Plzně

Icon 09.06.2021

Muzeum strašidel se nachází na západní straně nám. Republiky v samém centru města Plzně. U...

Celý článek

Zámek plný hraček. Otevření nových expozic v Kamenici nad Lipou

Icon 11.06.2021

Rájem dětí i rodičů se stal půvabný zámek Kamenice nad Lipou u Jindřichova Hradce, který j...

Celý článek
Reklama
Reklama