Podzimní relax v Aqualandu Moravia

Babí léto v plném proudu a na vodní radovánky už to moc není, ale vy byste si ještě rádi užili relax ve vodě? Ideálním místem pro vás je tedy Aqualand Moravia. Užijete si vodní radovánky pod otevřeným nebem, naberete sílu do přicházejícího pochmurného počasí a na své si přijdou i ti, co májí rádi trochu dobrodružství.

Aqualand Moravia je i na podzim jedinečným místem pro relax a odpočinek. Areál je bohatý na vodní a relaxační prvky, najdete zde až 14 bazénů a množství atrakcí, skluzavek a tobogánů. Dominantou jsou vyhřívané bazény Romulus a Remus, které najdete ve venkovní části areálu, mají teplotu 37°C a přímo vybízí k odpočinku. Svůj den v aquaparku můžete zpestřit třeba Solnou terapií s blahodárnými a ozdravnými účinky haloterapie. Do této wellness zóny můžete vstoupit přímo z bazénové haly, a to jednorázově za poplatek. Krátký odpočinek ve vyhřáté solné terapii pomůže vašemu tělu zrelaxovat. 

A když jde o relax, tak nesmíme zapomenout ani na wellness. V Aqualandu Moravia najdete i jedinečné wellness centrum Forum Romanum se spoustou saun a procedur. Během léta bylo wellness centrum mimo provoz, kvůli rekonstrukci a výstavbě nových prostor. Už 20. 9. se ale znovu otevřel pro všechny milovníky saunování a wellness procedur. Wellness centrum Forum Romanum zahrnuje až 24 saun a procedur, jako je například finská sauna, tepidarium, infrakabina, vířivka a mnoho dalších. Dopřát si můžete také masáž nebo zábal těla, balneo koupel v sirné vodě s blahodárnými účinky nebo se můžete zúčastnit saunového ceremoniálu.

    Během podzimu navíc můžeme v Aqualandu Moravia očekávat také velké wellness novinky. Na podzim otevírá Aqualand Moravia zbrusu novou wellness zónu s názvem Pálava Wellness. Dominantou nově vzniklého prostoru bude velká Panoramatická finská sauna s unikátním výhledem na novomlýnská jezera a Pálavu! Dále si zde budete moci vyzkoušet pobyt v unikátní sněhové místnosti s neobyčejným wellness zážitkem v podobě opravdového sněhu. Další možnosti wellness zážitků přinese zážitkový chodník, perličkové koupele, zážitkové sprchy, tepidarium, odpočinkové prostory nebo velká vířivka. Aktuálně probíhá dokončování výstavby, pro bližší informace sledujete www.aqualand-moravia.cz

Z léta do podzimu pak aquapark přenáší jednu skvělou novinku! Děti do 6 let mají i nadále vstup do Aqualandu Moravia zdarma, tak neváhejte a vyrazte si užít den s dětmi. Po letní pauze se do Aqualandu Moravia vrací i oblíbené Happy Days a to dokonce v nové podobě. Jak už bylo dříve zvykem, pondělky patří seniorům. Seniorské pondělky jsou skvělou příležitostí pro seniory, jak si užít odpočinek za skvělou cenu. U vstupu je nutné prokázat se průkazem, který dokazuje, že je vám více než 60 let a následně můžete zakoupit vstupenku do aquaparku za 329 Kč na osobu bez wellness nebo za 449 Kč na osobu s wellness. Dalším Happy Days jsou Wellness středy, každou středu v měsíci můžete využít zvýhodněný nákup vstupenek do wellness. Do 14:00 platí 1+1 na 4 hodinové vstupné, za 799 Kč tak zakoupíte čtyřhodinové vstupné pro 2 osoby a to včetně nového wellness Pálava, jehož otevření je plánované v průběhu října. A do třetice pro tento rok připravil Aqualand Moravia i páteční Happy Days, tentokrát se jedná o Rodinné pátky. Každý pátek v měsíci můžete do 14 hodin zakoupit vstupenku pro 1 dospělého a k tomu získáte vstup pro 1 dítě do 18 let zdarma. 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Pardubicko za vysvědčení pro malé i velké

Icon 19.06.2021

Odměnu si letos zasloužíme tak trochu všichni. Vysvědčení si ale žádá něco speciálního – c...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus

Icon 21.03.2021

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus jsou otevřeny každý den kromě pondělí, a to od...

Celý článek

Lodní doprava po Orlické přehradě

Icon 17.05.2021

Vzhůru na palubu, dálky volají! A to v případě největšího vodního díla na řece Vltavě...

Celý článek

Tajuplné příběhy okolí Berounky aneb vodácká dovolená v kraji Oty Pavla

Icon 06.06.2021

Vydejte se na 4denní plavbu po královně českých vodáckých řek – Berounce. Klidně se linouc...

Celý článek

Království lesa – lesní hřiště pro malé dobrodruhy

Icon 14.06.2021

Rodinný areál Lipno, to je ráj pro děti, rodiče i prarodiče v čisté šumavské přírodě u jih...

Celý článek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama