Letní akce v Aquapalace Praha

Kam s dětmi v Praze

Pirátské prázdniny v Aquapalace Praha


Léto je tady.
A kam jinam v létě než k vodě. A kam jinam za vodou než do Aquapalace Praha! Největší aquapark v České republice nabízí nejen čistou a teplou vodu za každého počasí, ale také spoustu zábavy. Celé prázdniny se ponesou v pirátském duchu – a kromě tematicky zaměřených her a soutěží, které ocení především děti, se návštěvníci mohou těšit na spoustu dalších zajímavých akcí.
Velikou výhodou Aquapalace je to, že ať jsou venku třicetistupňová vedra nebo se nečekaně ochladí, vždy budete mít co dělat… Kromě Vodního světa s tobogány, umělým vlnobitím a venkovní zónou, kde je i oblíbená divoká řeka, Aquapalace nabízí také špičkové wellness služby, největší saunový svět u nás a fitness.
Výběr nejzajímavějších akcí v červnu a červenci:
ČERVEN
SPA akce na téma Dětská masáž
Sobota 22. června 2013, 16.00-17.00 hod.
Jedinečná akce pro návštěvníky Vodního světa, kteří by rádi poznali služby Aquapalace SPA. I malé děti je třeba naučit relaxovat, odpočívat a starat se o svoje tělo. Když se to dítě naučí v útlém věku, bude tuto péči o své tělo považovat za samozřejmost i v dospělosti. Naučí se lépe soustředit, lépe spolupracovat a vnímat své tělo. Tím se zlepší jeho spánkový rytmus, bude odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí. O netradičních dětských masážích budou vyprávět odborníci ze SPA a součástí budou také ukázky masáží.
Indoor Cycling Marathon
Neděle 23. června 2013, 16.00-19.00 hod.
Zažijte pořádnou jízdu. Tři hodiny nabité energií, tři hodiny indoor cyclingu. Speciální akce, speciální cena. Rezervujte si vstup na recepci Fitness (tel: +420 271 104 132 nebo +420 739 341 081  nebo e-mail:  [email protected]). Startovné 300 Kč.
Hurá na prázdniny
Sobota 29. června od 14:00
Dětmi nejočekávanější den v roce je tady! Konec školního roku a začátek prázdnin je potřeba pořádně oslavit. Začněte prázdniny s aquaparkem, čeká vás odpoledne plné skvělých soutěží pro malé i velké. Je připraveno spoustu zábavy, tancování, výtvarný koutek, facepainting nebo aquazorbing a filmové dárky k filmu Mocný vládce Oz.
ČERVENEC
Pirátské hrátky – zábavný program pro děti
Každé pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděli v červenci
Palác pokladů s umělým vlnobitím a vrakem pirátské lodi je dějištěm zábavného animačního programu pro děti, který je plný her a soutěží. Vždy od 12.00, 13.30 a 15.00 hodin.
Pirátské přepadení
Každou středu a sobotu v červenci
Užijte si pirátské léto v Aquapalace Praha. Každou středu a sobotu během celých prázdnin Vodní svět přepadnou piráti. Těšit se můžete na lov pokladů, pirátské dovednosti, zkoušku zručnosti a další překvapení. Začátek akce vždy 11. 45 a 14. 30 hod.
Technika in-line bruslení
Neděle 21. července od 18.00 hodin
Na střeše parkovacího domu č.2 Aquapalace Praha se bude konat pro všechny zájemce o in-line bruslení trénink bruslení pro začátečníky. Dozvíte se, jak zvládnout základní techniky, jak se zbavit špatných návyků začátečníků a součástí bude i konzultace pro výběr vhodných bruslí. Rezervace na recepci fitness, startovné 130 Kč.
Prázdninové hlídání dětí
V letních měsících nabízí Aquapalace Praha v Dětském koutku ve Vodním světě zajímavou službu pro vás, kdo jste z okolí, máte děti a potřebujete je nechat pohlídat například tehdy, kdy nemáte jiné možnosti hlídání a potřebujete si někam odskočit: celodenní hlídání dětí ve věku 6 – 12 let. V ceně 490 Kč za celý den od 7:30 do 17:30 je stravování a animátorský program. Vaše dítě bude v bezpečí a rozhodně se nebude nudit!
www.aquapalace.cz
Kam do kian? Cinestar Ostrava
AQP venkovni zona

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Muzeum městské hromadné dopravy v Praze

Icon 14.12.2020

V tramvajové vozovně v Praze- Střešovicích se od roku 1993 nachází muzeum městsk...

Celý článek

Hurvínek slaví neuvěřitelné 95. narozeniny

Icon 30.04.2021

95 je úctyhodný věk. Takového věku se obvykle dožívají pouze senioři! A Hurvínek je malý k...

Celý článek

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Na trať v Zoo Praha opět vyjede legendární dětská tramvaj

Icon 02.06.2021

V sobotu 5. června dopoledne se v Zoo Praha znovu rozjede oblíbená dětská tramvajka. Po ce...

Celý článek

Dopravní hřiště pro veřejnost na Praze 5 je opět v provozu

Icon 05.06.2021

Dopravní hřiště najdete při Základní a Mateřské škole Barrandov I., která sídlí na adrese ...

Celý článek
kam s dětmi

Muzeum hlavního města Prahy – hlavní budova

Icon 01.01.2021

Hlavní budova muzea je uzavřena z důvodu rekonstrukce. Hlavní budova na Florenci je archit...

Celý článek
Reklama
Reklama