Jaro v plavkách v Pasohlávkách!

Cítíte to taky ve vzduchu? Sluníčko už začíná hřát, tráva se zelenat, včelky poletovat… Jaro už je pomalu tady! Nadcházející období jara bude nabité, ale nabídne také prostor k odpočinku. Čekají nás Velikonoce a hned na to květnové svátky, tak neváhejte a vyrazte k nám užít si první jarní sluníčko a nasbírat jarní energii. První jarní paprsky přímo vybízí k relaxu na venkovních lehátkách a ke koupání v příjemně teplé vodě.

Naši animátoři pilně trénují tanečky, aquagym i aqua aerobic, chystáme totiž animační program během celých Velikonoc. Od pátku až do pondělí se můžete těšit na zábavné aktivity pro malé i velké. Na Velikonoční pondělí u nás nečekejte mrskání, ale za to budeme hledat velikonoční vajíčka, tak přijeďte a přidejte se!  A rozšířený animační program pro vás chystáme i na květnové svátky.

Jak už je u nás standardem, užijete si spoustu zábavy na našich atrakcích, skluzavkách a tobogánech! Doporučujeme vyzkoušet všechny! Dlouhodobě nejoblíbenějšími jsou U Wave, na kterém zažijete přetížení 2G nebo Supercrater, který vám pořádně zamotá hlavu. Ti, kteří mají rádi bublinky, trysky a chrliče vody určitě rádi stráví celý den v bazénu. Pro prohřátí kostí vyzkoušejte naše venkovní termální bazény s teplou vodou Romulus a Remus.

Jaro je u nás spojené také se saunovými ceremoniály. Další saunové zážitky vám dopřejeme 20.4., tedy přímo na velikonoční svátky. Saunerská pomlázka bude probíhat celou sobotu a naši saunamasteři pro vás chystají zajímavý program.

Jarní balíčky si pro vás připravil i náš hotelový tým! V nabídce hotelu tak můžete vybírat z balíčku Jarní jízda na Pálavě, což je balíček plný dobrodružství v aquaparku, nebo balíčku Jarní wellness pobyt, který je napěchovaný wellness zážitky v našem saunovém světě Wellness Forum Romanum.

Pořád ještě novinkou je pro návštěvníky Solná prohřívárna, kde zažijete jedinečný relax nebo  Dětská odpočívárna, kde se bude i vašim dětem určitě líbit! I do budoucna pro vás chystáme spoustu dalších novinek, tak nás sledujte! Dozvíte se více o rozšíření letního areálu a wellness prostor. A protože jaro uteče jako voda, už brzy vás budeme informovat o tématu letošního léta a jeho programu.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Mohlo by se vám také líbit

Pardubicko za vysvědčení pro malé i velké

Icon 19.06.2021

Odměnu si letos zasloužíme tak trochu všichni. Vysvědčení si ale žádá něco speciálního – c...

Celý článek

Jihočeská Plavební

Icon 17.04.2021

Jihočeská plavební společnost provozující výletní lodní dopravu po řece Vltavě a Lužnici&n...

Celý článek

Muzeum romské kultury

Icon 26.01.2021

Unikátní muzeum, které bylo otevřeno v roce 1991, leží pouze 10 minut od centra Brna. Chlo...

Celý článek

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus

Icon 21.03.2021

Centrum řemesel a bylinné zahrady Botanicus jsou otevřeny každý den kromě pondělí, a to od...

Celý článek

1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů

Icon 18.05.2021

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císař...

Celý článek

Lodní doprava po Orlické přehradě

Icon 17.05.2021

Vzhůru na palubu, dálky volají! A to v případě největšího vodního díla na řece Vltavě...

Celý článek
Reklama
Reklama