Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Nový rodinný tobogán, 2x větší areál, to je léto v Aqulandu Moravia

Do velké rodiny tobogánů, skluzavek a bazénů přibude spousta novinek. Nově také můžete do areálu vstoupit i z druhé strany aquaparku, díky novému vchodu se šatnami. 

Největší lákadlem letošního léta je nový rodinný tobogán High Five. High Five je unikátem v celé Evropě, nejblíže najdete tobogán podobného typu na Kanárských ostrovech. Na tobogánu se svezete pětkrát nahoru do kopce a zase z kopce dolů. Jízdou i vzhledem připomíná spíše horskou dráhu a je tak ideální volbou pro milovníky adrenalinu, ale i pro rodiny s dětmi, které mají chuť zažít léto plné dobrodružství. Užijete si jedinečnou jízdu dlouhou 242 metrů. Tobogán je navíc také ,,chytrý”! Před jízdou vždy zváží posádku, aby následně zvolil správné množství a tlak vody pro jízdu do kopce. Jde o technologickou vychytávku, která umožňuje nejen jedinečnou jízdu do kopce, ale také šetří vodou. 

Mezi další nová lákadla patří třeba dětský vodní svět se skluzavkami a atrakcemi nebo na klidná řeku Lazy River. Na řece Lazy River si užijete jízdu na raftu s jedinečným výhledem na Pálavu a projedete téměř celý nový areál. Kromě spousty zábavy, si během jízdy můžete vychutnat i drink na vodním baru, aniž byste museli odcházet z vody. Zábavu pro naše nejmenší zaručí dětský vodní svět s báječným splash parkem plným vodních trysek, chrličů a spoustou dalších vodních prvků.  Během léta bude dětský vodní svět také ve znamení animačního programu. Těšit se můžete třeba na závody motorových lodiček, do kterých se určitě rádi zapojí děti, ale i nejeden dospělý.

K létu v Aqualandu Moravia samozřejmě patří i stávající bazény a atrakce, jako jsou unikáty ve střední Evropě Abyss a Boomerango, tobogány, na kterých je letní zábava o level výš. K letnímu areálu patří i jedinečné stánky s občerstvením, bazén plný zábavy Fun&Swim, vlnobití nebo opalování s drinkem v ruce. Aqualand Moravia se stane i pro vás ideálním místem pro letní dovolenou, tak neváhejte a vyrazte! 

Stran: 1 2

Komentáře lze přidat přes facebook.