Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image


Vše pod jednou střechou v CENTRU BABYLON

Aquapark Centra Babylon

Centrum Babylon je jedinečný eventový, hotelový a zábavní komplex nedaleko centra města Liberce. Nabízí široké spektrum služeb pro jednotlivce i celou rodinu.

Naleznete zde Aquapark se čtyřmi tobogány, ojedinělou Laser show, Saunovým světem, vířivkami, romantickou jeskyní a divokou řekou. Spoustu zábavy si užijí nejen malí návštěvníci v Lunaparku ve stylu staročeské pouti, který se rozkládá na ploše 3 000 m2. Milovníci golfu si zde mohou vyzkoušet INDOOR ADVENTURE GOLF s 18 jamkami. Na cestu plnou dobrodružství se vydáte ve 4D kině a malí i velcí se vyřádí při laserové přestřelce Laser game. V Babylonu si můžete také zahrát bowling vybavený profesionálním zařízením Brunswick a inteligentní zábavu naleznou malí badatelé v iQPARKU. Komfortní ubytování nabízí čtyřhvězdičkový WELLNESS HOTEL BABYLON s kapacitou přes 1 000 lůžek a wellness centrem se širokou škálou blahodárně působících relaxačních terapií, saun a masáží. Hotel se nachází jen několik kroků od centra města Liberec, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Nezapomeňte navštívit také libereckou ZOO, která se jako jediná v ČR může pochlubit chovem bílých tygrů. Věříme, že si pobyt u nás jak Vy, tak především Vaše děti, pořádně užijete.

Centrum Babylon

adresa: Nitranská 1, 460 12 Liberec
telefon: +420 485 249 213, +420 485 249 214
email: info@centrumbabylon.cz

www.CentrumBabylon.cz

 

 

1 komentář

  1. zofio napsal:

    BYLY JSME TAM KOMPLETNĚ CELA RODINA-PŘANÍ DĚTÍ.A MUSÍM ŘÍCT,ŽE ZA TY PENÍZE TO NESTALO-DĚTEM JE 12-14,KOUPILY JSME SIBAZEN,CENTRUM,ATRAKCE A IQ CENTRUM A MUSÍMŘÍCT,ŽE JEDINÉ CO OPRAVDU STALO ZA TO BYLO TO IQ CENTRU,KDE SE S DĚTMA VYŘADIL I MANŽEL.JINAK DĚS.DO BAZENU JSME PŘIŠLY HNED PO OTVÍRAČCE A PŮL HODINOVEM STANÍ U KASY,V BAZENU SUPER PRVNÍ 2 HODINY A PAK JE TAM DOSLOVA A DO PÍSMENE HLAVA NA HLAVĚ.ODCHÁZÍTE A NEMATE SE KDE PŘEVLÍCT,JELIKOŽ TAM PŘEZ SEBE LEZOU OSTATNÍ LIDI.DĚS!!!!!!!!!!!!!!!JO A ATRAKCE POUZE PRO MALE DĚTI S TĚMI ODROSTLÝMI TO POUZE ZAPLATÍTE A NEVYUŽIJETE!!!!!!!!§