REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Virtuální realita VIRZE v Plzni nabídne nevšední zážitek

Virtuální realita Virze s.r.o

Chválenická 366/10, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Koterov, Česko, Zobrazit na mapě

Virtuální realita je v současnosti již lehce dostupná zábava. Není určena jen pro nadšence do technologií. Vezměte tedy klidně celou rodinu a vyrazte za nevšedním zážitkem do zábavního parku VIRZE do plzeňských Slovan.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tato zábava je určena pro všechny věkové kategorie. Nabídnou vám zde nekonečné možnosti zážitků. VIRZE představuje jedinečnou příležitost pro vstup do fascinujícího světa virtuální reality. Herna vám nabídne nejmodernější zařízení a unikátní atmosféru. Nejste technický typ? Nebojte se, že vás technologie “přepere“, tady vám ochotný personál vše ukáže a vysvětlí.

Najdete zde celkem sedm kompletních VR setů, dva z nich jsou vyhrazeny pro automobilové VR závody. Na dalších pěti VR setech můžete využít to nejlepší z virtuálního světa.

Můžete zde prozkoumat nekonečný vesmír, podívat se do budoucnosti, umožní vám návrat do minulosti nebo bojovat s krvelačnými zombie. Zasportujete si a užijete relax na dně klidného oceánu. Stačí si jen vybrat z širokého katalogu her.

Na tomto místě jsou vítány jednotlivci, rodiny s dětmi, ale i větší skupiny. Pokud budete chtít nevšedně oslavit své narozeniny, můžete to uskutečnit právě zde. Nevíte kam s náročnými kolegy? Přiveďte je sem na teambuilding, určitě budou spokojeni. Hry lze hrát v tandemu nebo se střídat a soutěžit. Ostatní mezitím mohou fandit na velkoplošných TV a také si užít virtuální zážitek. Na místě je možnost občerstvení, v baru najdete bohatou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů, pro větší skupiny lze zajistit catering.

Nechce se vám do herny jezdit? Ani to není problém. VR arénu vám po domluvě postaví přímo u vás nebo kdekoliv, kde je k dispozici zásuvka 220 V a prostor minimálně 3×3 metry.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA