REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Přijďte se zchladit do podzemí a zažít neuvěřitelná dobrodružství při únikových hrách od Chess KEY Room

Chess KEY Room - Únikové hry Praha

CHESS KEY ROOM, Vítkova, Karlín, Česko, Zobrazit na mapě

Přijďte si zahrát jednu z originálních únikovek od Chess KEY Room do pražského Karlína a Holešovic.

Únikové hry nejen pro děti

Tyto únikové hry pro děti budou bavit celou rodinu. Procvičte mozkové závity, prověřte týmového ducha a užijte si chytrou zábavu. Logika, představivost, šikovnost. To vše v našich únikových hrách pro děti najdete. Úkoly jsou vymyšleny tak, aby si každý přišel na své. Vyberte si téma hry, které je vám nejbližší.

Dáte přednost napínavé únikovce Jungle založené na známém filmu Jumanji? Jungle je celosvětově oblíbená únikovka s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji. Úniková hra Jumanji obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je především vzájemná spolupráce celého týmu.

Nebo se raději vydáte na cestu z pohádky do pohádky a pokusíte se získat zpět zlobří bažinu? Zlobr je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Gulliverova cesta. Fikce, sen či realita? Málokdo Gulliverovi věřil, že potkal lidi vysoké jen několik centimetrů, anebo že se naopak v Brobdingnagu ocitl na ostrově obývaném obry. Pokuste se pomoci Gulliverovi jeho příběhy potvrdit třeba tím, že je sami prožijete. Prozkoumejte Gulliverův pokoj. Najděte zápisky z cest, doplňte jeho příběh a přineste důkazy o tom, že si Gulliver celé vše nevymyslel.

Ve hře Kryštof Kolumbus se ocitnete se ve Španělském přístavu v 15. století, kde se musíte nepozorovaně dostat na jednu z lodí. A vaším úkolem bude potvrdit králi svědectví o tom, že Kolumbus dosáhl břehů Indie západní cestou.

Únikovky pro dospělé

Stoletá voda v roce 2002 odkryla mrazivé tajemství, kterému musíte přijít na zoubek právě vy. Únikovka Upíří hrobka vás přenese do karlínské krypty, která je opředena děsivým tajemstvím.

Doupě neřesti — netradiční pojetí únikové hry lechtivým podtextem a vtipně odlehčených průběhem. Elektronické šifry a předměty, které možná důvěrně znáte. A pokud neznáte, je třeba je vyzkoušet.

V únikovce Maphia si zahrajete doslova o holý život. Nic není, jak se zdá. Součástí hry se stáváte již během samotné rezervace. Žádnou informaci proto nepodceňte a nikomu nevěřte.

Vaším úkolemv únikovce Agent 007 je prověřit prostory vlaku, zda jsou bezpečné, a především zneškodnit bombu. Britská tajná služba vám bude po celou dobu k dispozici, nicméně nejde o oficiální akci a její případný neúspěch je pouze na vás.

Prozkoumejte mystickou část starodávné Asie v hře Buddhova stopa. Jděte v jeho stopách a objevte nepoznané tajemství ukrývané po tisíce let.

Ve hře Al Capone se zase ocitnete v Caponeho klubu. Hledejte důkazy, které jsou zde ukryté a dostaňte se ven dříve, než dorazí konkurenční Moranův gang a klub i s vámi zapálí.

Úniková hra z pohodlí vašeho domova

Zažijte úžasné online dobrodružství v oblasti únikových her. Fascinující hru Šance žít s českými titulky si zahrajete z pohodlí domova, bez ohledu, na jakém místě na planetě se nachází vaši přátelé. Celá online úniková hra je snadno přístupná. Jediné, co potřebujete je kvalitní internetové připojení.

Více informací na www.unikovehryvpraze.cz nebo na facebookovém profilu Chess KEY Room – Únikové hry Praha

Kalendář akcí pro toto místo

Originální únikové hry od Chess KEY Room
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA