REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

iQLANDIA Liberec – největší science centrum v ČR

IQLANDIA, o.p.s.

Nitranská 410/10, Liberec 3, 460 07, Zobrazit na mapě

iQLANDIA je unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem. Čeká zde na vás 11 expozic, včetně letošní novinky MatematikUm, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je i oblíbená science show a populární badatelské aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru, gyroskop nebo pokec s humanoidním robotem Thespianem.

iQLANDIA je určena pro všechny od 8 let, ale často ji navštěvují i rodiny s mladšími dětmi. Průměrná návštěva trvá cca 4,5 hodiny, návštěvníci zde ale často stráví i celý den. V budově se nachází restaurace, která připravuje denní menu. Přímo před iQLANDIÍ je velké parkoviště, kde pohodlně zaparkujete.

Máte-li menší děti, doporučujeme navštívit iQPARK, historicky první science centrum v České republice, které se nachází jen asi 300 m od iQLANDIE. iQPARK dětem nabízí jedinečný prostor k objevování světa kolem nás pomocí interaktivních a zábavných exponátů. Ve 4 patrech si děti užijí samostatné bádání v expozicích i hravé programy pod vedením lektorů. Strávíte zde s nimi přibližně 2,5 hodiny.

Odpovědi na vaše zvídavé dotazy vám případně v obou vědecko-zábavných centrech pomohou nalézt zkušení lektoři. Aktuální informace k otevírací době obou science center a programu na daný den naleznete na našich webových stránkách. Využijte nákup vstupenek online a ušetřete peníze i čas. Těšíme se na Vás v iQLANDII!

www.facebook.com/iQLANDIALiberec

www.instagram.com/iqlandia/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA