REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka

DinoPark Liberec

DinoPark Liberec - zábava pro děti
DinoPark Liberec

DinoPark Plaza Liberec je unikátním zábavním parkem se vzdělávacími prvky.
Na více než 6tis m2 ve třech patrech Nákupní galerie Plaza Liberec se můžete vydat na úžasnou cestu do druhohor, při které potkáte přes 70 statických i pohyblivých a ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech.
Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65 miliony let. Součástí parku je i 4D kino s krátkým filmem Triceratops-strhující dobrodružství malého mláděte, které budete doprovázet od jeho dětství až po dospělost, kdy si založí vlastní rodinu.
Film včetně hudby a průvodního slova byl vyráběn speciálně pro DinoPark a je promítán pouze zde. Vstupné do 4D kina se neplatí a je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku. Při dobrodružné cestě DinoParkem na vás ještě čeká spousta dalších atrakcí jako je DinoTrek – stezka pro odvážné děti, kam dospělí nesmějí, Dětské paleontologické hřiště, kde mohou děti najít kostru pravěkého tvora, obchod se suvenýry DinoShop nebo i prehistorický prales se skutečným deštěm.
Nezapomeňte se také občerstvit v DinoCafé a navštívit DinoCukrárnu u Brachiosaura, která Vás na střeše Nákupní galerie Plaza překvapí nádhernou vyhlídkou na Liberec a okolí.
Otevírací doba:
Po celý rok denně 9:00–20:00
Víkend s dětmiNG Plaza Liberec
Palachova 1404, Liberec
Denně 9:00–20:00
+420 378 774 636
www.dinopark.cz
Vyhledat všechny akce tohoto pořadatele
 
REKLAMA

DinoPark Liberec - zábava pro děti

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA