Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Western

Rodeoshow Starobrno Šiklův Mlýn

Datum konání : 15.8.2009

Nenechte si ujít jedinečné rychlostní a dobytkářské soutěže koní a odvážné kaskadérské kousky. Kdo myslíte, že vyhraje v duelu MOTORKA vs KŮŇ? Propásnout byste neměli ani akční divadlo a Westernovou show. Večer se odvážní jedinci mohou utkat na elektrickém býkovi o 5 000 Kč. (Pokračování textu…)

Den koně – Mělník

[inspic=840,left,fullscreen,thumb]Již tuto neděli se v jk Mělník uskuteční akce Den Koně můžete se těšit na zábavný program a to nejen pro příznivce jezdeckého sportu.Děti se budou moci v průběhu celého dne povozit na koních. (Pokračování textu…)

Westernové městečko Šiklův mlýn

Westernové městečko Šiklův mlýn oplývá neobyčejně pestrou
paletou nepřeberných druhů zábavy uprostřed překrásné přírody Českomoravské vysočiny. Městečko disponuje širokou nabídkou ubytovacích a stravovacích kapacit. (Pokračování textu…)

Westernové městečko Boskovice Wild West

DSC_3903.JPGPři naší dovolené v Moravském krasu jsme navštívili s dětmi i westernové městečko Wild West v Boskovicích. Prostředí evokuje doby divokého západu a napomáhá tomu i zasazení do borovicového lesa s pisčitým podkladem. Kromě řady atrakcí pro děti – jízda na poníkovi, střelba z luku, hod oštěpem či jízda na býkovi, se tu konají i představení pro dospělé. (Pokračování textu…)