Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Velikonoce

Jaro v plavkách v Pasohlávkách!

Cítíte to taky ve vzduchu? Sluníčko už začíná hřát, tráva se zelenat, včelky poletovat… Jaro už je pomalu tady! Nadcházející období jara bude nabité, ale nabídne také prostor k odpočinku. Čekají nás Velikonoce a hned na to květnové svátky, tak neváhejte a vyrazte k nám užít si první jarní sluníčko a nasbírat jarní energii. První jarní paprsky přímo vybízí k relaxu na venkovních lehátkách a ke koupání v příjemně teplé vodě.

(Pokračování textu…)

Velikonoční jarmark přivede jaro do litoměřického hradu

Kam na výlet s dětmi

Kam na výlet s dětmi

Hrad Litoměřice přivítá jaro už 19. března. Od 10:00 do 17:00 hodin zde bude probíhat již pátý Velikonoční jarmark řemesel a dovedností, který pořádá Centrum cestovního ruchu Litoměřice, p.o. Vstupné není zpoplatněno. (Pokračování textu…)

Lipno je na velikonoční prázdniny připraveno

Kam na Velikonoce 2014

Veselé Velikonoce na Lipně

Lipno nad Vltavou dokončilo poslední přípravy na čtvrteční začátek velikonočních prázdnin.
V tento den 17.4. se rozjede lanovka Lipno Express, začnou se opět půjčovat koloběžky na vrcholu Kramolína nebo elektročluny v přístavu Marina Lipno a první návštěvníky přivítá také Lanový park Lipno a sezóna začne i v Bikeparku Lipno. (Pokračování textu…)

Velikonoční jarmark a pašijové hry na hradě Lipý

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

V sobotu 19. 4. 2014 se mohou návštěvníci od 10 hodin těšit na přivítání jara na hradě Lipý.
Na letošním velikonočním jarmarku bude dopolední program věnován dětem a jejich rodičům dvěma pohádkami od divadelního souboru Spojáček z Liberce, hudba bude zastoupena kapelou Proti proudu 30. (Pokračování textu…)

Řemeslný jarmark 2014 v mělnickém muzeu nabídne velikonoční dekorace i výstavu kraslic

Jarmark 2014

Jarmark 2014

Regionální muzeum v Mělníku připravuje na sobotu 12. dubna další ročník Velikonočního řemeslnického jarmarku, který si získal oblibu nejen u místních, ale i u návštěvníků z širšího okolí.
Více než čtyři desítky řemeslníků přijedou s rozmanitou nabídkou velikonočního a jarního zboží. Originální výrobky představí hrnčíři, šperkaři, dráteníci, perníčkářky či výrobci textilních produktů a hraček. (Pokračování textu…)

Vynášení Morany – loučení se zimou z nádvoří Regionálního muzea Mělník k řece

Morana

Morana

Rozloučení se zimou a jarní hry ve spolupráci s Rodinným centrem Kašpárek.
Loučení se zimou začíná v neděli 6. dubna v 15 h. na nádvoří Regionálního muzea Mělník, kde účastníci společně ustrojí Moranu. Děti ať si přinesou vyfouknutou a provrtanou skořápku či šnečí ulitu na ozdobení figuríny. (Pokračování textu…)