Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Restaurace

Penzion Uko

Penzion Uko

Penzion Uko – v centru Bedřichova v Jizerských horách, uprostřed krásné přírody 10 km od Liberce, 7 km od Jablonce nad Nisou, 70 lůžek, celoroční provoz. (Pokračování textu…)

Hraniční zámeček

Hraniční zámeček

Hraniční zámeček leží v samém srdci Lednicko – valtického areálu na Jižní Moravě.
Celý Lednicko-valtický areál je od roku 1996 zapsán v seznamu kulturního dědictví UNESCO stejně jako Hraniční zámeček v Hlohovci. Hotel s restaurací je vhodný jak pro romantické pobyty, rodiny s dětmi, tak i pro firemní akce, prezentace a školení. Umístění vybízí k výletům do Věstonic nebo do Lednicko – valtického areálu s mnoha památkami. (Pokračování textu…)

Penzion, ubytování a restaurace Měšťan

Penzion Měšťan

Penzion Měšťan

Rodinný penzion v historickém centru Jindřichova Hradce. Budova hotelu je situována v horní části pěší zóny v Panské ulici, která je “tepnou” města. (Pokračování textu…)

Zimní radovánky na Zlínsku: 3 tipy, kam vyrazit

Restaurace UNO

Restaurace UNO

Přemýšlíte, co podniknout s rodinou? Ani studenější měsíce nemusejí vaše výletování omezit. I v zimě se nabízí mnoho zajímavých aktivit, my jsme pro vás vybrali tři z nich, které jsou sázkou na jistotu. Na své si přijdou jak aktivní duše, tak i ti, kteří upřednostňují klidnější činnosti. (Pokračování textu…)

Areál Skiland Ostružná

Areál Skiland Ostružná

Areál Skiland Ostružná

Areál Skiland se nachází v Jeseníkách, v obci Ostružná, na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor. Přijeďte si odpočinout a nadýchat se čerstvého vzduchu. (Pokračování textu…)

Restaurace Skiland Ostružná

Restaurace Skiland Ostružná

Restaurace Skiland Ostružná

Přijďte rozmazlit vaše chuťové pohárky a ochutnejte vynikající kuchyni ve stylové restauraci Skiland v Ostružné.  Restaurace Skiland leží v malé obci Ostružná v Jeseníkách hned při hlavní cestě. Nelze ji minout. Nabízí hotová jídla, minutky, saláty a zmrzlinové poháry. (Pokračování textu…)