Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Mikuláš

Mikuláš s anděly a čerty v Koněpruských jeskyních

Čerti v Koněpruských jeskyních

Kam za čerty a Mikulášem?
Přece do jeskyní a nejlépe do těch Koněpruských, kde se peklo otevírá v sobotu  1. prosince  a zavírá až na Mikulášskou středu 5. prosince 2012. Peklo je však dosti vytížené… takže čerti v Koněpruských jeskyních se musejí rezervovat. (Pokračování textu…)

Mikulášský brunch v Solidní jistotě

  Těšit se můžete na mikuláše, čerta a anděla, dětskou diskotéku, bohatý raut pro děti a dospělé, dárky pro děti, hostesku na hlídání dětí,.. (Pokračování textu…)

Prožijte si mikulášský víkend na mníšeckém zámku

Datum konání: 4. a 5. prosince

Místo konání: zámek Mníšek pod Brdy

Blíží se mikulášský víkend. Přijďte se pobavit na zámek Mníšek pod Brdy. V sobotu 4. prosince je připravený výtvarný ateliér s čertem a Mikulášem. V neděli se podíváme do zámeckých sklepení do pekla čerta Brdíka. Po oba dny probíhají vánoční prohlídky. (Pokračování textu…)

Mikuláš s čerty v Koněpruských jeskyních

Datum konání: od čtvrtka 2. prosince do neděle 5. prosince 2010

Místo konání: Koněpruské jeskyně

Pro velký zájem o Mikuláše, anděly a čerty v Koněpruských jeskyních akce letos prodloužena na čtyři dny, od 2. do 5. prosince. (Pokračování textu…)

Mikulášská nadílka s pohádkou

Datum konání: 4.12.2010

Místo konání: Zámek Veltrusy, Ostrov 59, Veltrusy, 27746

K času adventnímu neodmyslitelně patří Mikuláš a jeho pomocníci. Zámek Veltrusy ani letos neopomene ty nejmenší a nabídne jim nejen příjemnou pohádku, ale všechny, kteří byli celý rok hodní, Mikuláš obdaří bohatou nadílkou.
(Pokračování textu…)

Staročeský Mikulášský jarmark na Toulcově dvoře

Datum konání: 29.11.2008, Praha
tel: 271 750 548, email: info@toulcuvdvur.cz, www.toulcuvdvur.cz

Tradiční předvánoční setkání, při kterém budete mít možnost si zakoupit malé dárečky, zpříjemnit si chvíle se starými řemesly, v dílničkách vyrobit drobné předměty vztahující se k Mikuláši a předvánočnímu času, zazpívat si Vánoční písně, zahřát se medovinou… V podvečer se budete moci potkat s postavami, které se na vsi v adventu pohybovaly – Martinem počínaje a Perchtou konče.
(Pokračování textu…)