Rodinné výlety – kam na výlet s dětmi a rodinou Rotating Header Image

Letadla

Legendární Lightning se vrací do Pardubic – Aviatická pouť 2014

P38-L

P38-L

Velkou událostí Aviatické pouti v roce 2009 se stalo premiérové představení legendárního amerického dvoutrupého stíhače P-38L Lightning.
Tehdy čerstvě zrenovovaný stroj byl ještě v období zkoušek a pilot ho z pochopitelných důvodů ještě šetřil, přesto tento stříbrný krasavec s červeným býkem na přídi pardubické diváky uchvátil. (Pokračování textu…)

Drakiáda 2013 na letišti v Hosíně

Drakiáda na letišti - pro kluky i holky

Drakiáda na letišti – pro kluky i holky

Milí dráčci, dračice… 5. října 2013 ve 13.00 blíží se náš i váš čas velice… pozvěte se navzájem, ať dračí rodina nevyhyne na nezájem.
Sejdeme se na stráni… Hosín má letiště, kde nejen letadla vítr pohání! (Pokračování textu…)

Co na víkend? Co třeba let letadlem?

Co o víkendu? Co třeba let letadlem?

Co o víkendu? Co třeba let letadlem?

Přemýšlíte nad plány, co budete dělat o víkendu, či o dovolené? Přijďte si vyzkoušet na letiště po celé České republice jaké to je řídit malé letadlo, nebo si užít s rodinkou krásný vyhlídkový let. Skupina profesionálních pilotů pořádá na 15 letištích po České republice vyhlídkové lety letadly a vrtulníky a akci nesoucí název Pilotem na zkoušku. (Pokračování textu…)

Děti zamíří na pardubické letiště za Alíkem

foto Jana Štípková

Aviatická pouť

 Mezinárodní den dětí připadá každoročně na 1. červen, shodou okolností ten den letos začíná v Pardubicích již třiadvacátý ročník Aviatické pouti.
Její program není zaměřen pouze na leteckou show, ale nabízí rozličné zábavné aktivity pro celou rodinu. Proto rodiče s dětmi, které nebaví jen sedět, ale chtějí získat i rozličné zážitky, jistě zavítají první červnový víkend na pardubické letiště. (Pokračování textu…)

Na Acrobatshow přiletí legendární Flying Bulls

Flying Bulls

Největší hvězdou XVI. Acrobatshow- XII. Memoriálu M. Stáhalíka, který se uskuteční 16.9. 2012 na letišti Příbram, bude legendární akrobatická skupina Flying Bulls, která se na příbramském leteckém dnu představí vůbec poprvé v historii.
Flying Bulls jsou nejlepší a nejslavnější akrobatickou skupinou světa současnosti. (Pokračování textu…)

Oslava 80.výročí létání na Královédvorsku

Den otevřených dveří

80.let Aeroklubu D.K.n.L. – Den otevřených dveří
Srdečně Vás všechny zveme na Oslavu 80.výročí létání na Královédvorsku – Den otevřených dveří letiště ve Dvoře Králové nad Labem.  (Pokračování textu…)